Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Zavar titeket ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Zavar titeket ha a csajotokat sokan szexinek találják és látjátok másokon, h szívesen lefeküdnének vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem szórakozóhelyen vagytok és táncol. A szitu a következő: a lány nem kihívó még csak nem is cicaba, csak feltűnő és szépnek találják . Ő táncol, nem próbál szexizni másoknak csak átadja magát a zenének. Miért van az hogy ilyenkor a pasi rászól a lányra, h ne táncoljon már úgy és vegyen kicsit vissza? Más helyzetben is előfordul hasonló. Mit gondoltok?

2016. jan. 3. 23:26
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálam volt ilyen többször, de sosem szóltam rá. Szerintem az valamilyen szinten imponáló, ha nézik és látod másokon is, hogy tetszik nekik. Persze csak a nézésig okés a dolog.
2016. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de fordított esetben büszke lennék, hogy egy főnyereménnyel vagyok és örülnék, hogy csak az enyém, pedig bárkit megkaphatna.
2016. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Amíg csak diszkréten nézik, addig nem zavar, hadd csorogjon a nyáluk. Este úgyis mellém bújik be az ágyba. :) Viszont volt már példa arra, hogy rá kellett szólnom a srácra, hogy "ki ne ugorjon a szeme". De konfliktus sosem volt ebből. A tánc részéhez nem igazán tudok hozzászólni, mert metál koncerten kicsit másképp adjuk át magunkat a zenének. :)
2016. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
jah. előszőr rászólók ha nem ért belőle jól megrángatom ha aból se akkor meg lekeverek neki egyet. ne topogjon már úgy hogy más kanok őtet nézék.
2016. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szaszaa11 ***** válasza:
100%
Ez így nem gáz. Viszont azert pl dobtam mar ki nőt mert nem bírt szolidan öltözni ha bulizni ment. Olyan rovid szoknyában jart el velem szórakozni hogy ha a tenyerem a derekára tettem az ujjamal elértem a szoknya veget... Tobbszor szoltam neki, nem hallgatott ram, hat kidobtam.
2016. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mondjuk azért ez gond lehet, mert ki tudja mit csinál, vagy mi történik, ha nem velem bulizik....
2016. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem ez érzékenyen érint,oké hogy táncol meg minden,tudom hogy mellém fekszik vissza...de de olyan rossz érzés fog el,eszembe juttatja hogy nem teljesen az enyém és tulajdonképpen bármikor választhat magának valaki mást és ilyenkor megilyedek elkezdek félni,elönt a félelem hogy a páromat lecsaphatják a kezemről és hogy elfogom veszíteni, és ilyenkor a gondolataim össze zavarodnak,nem látom tisztán a dolgot, túl parázom.és akkor jön az,hogy minden más pasiban észreveszem hogy neki lenne esélye a kedvesemnél és még jobban megilyedek,megfordúl a fejemben hogy lehet hogy nem vagyok elég jó neki meg sokkal boldogabb lehetne mással,és itt félbeszakítom a gondolatmenetet mert már az örületbe kergetem magam,és ilyenkor kicsit ideges leszek.Ha látom hogy más pasik próbálkoznak nála akkor kicsit elvesztem a fejem,mert ilyenkor újra eszembe jut hogy elfogom veszíteni és hogy nem vagyok elég jó stb...és nem szarozok, úgy bevadulok hogy ott a hejszinen szét tépném azt a csávót amelyik probálkozik a kedvesemnél,foggal körömmel harcolnék csak hogy enyém maradjon mindent képes vagyok végre hajtani,szerencsére még nem gyilkoltam...xD
2016. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha zavarná a pasikat akkor mindenki ronda nőkkel járna.. viszont ha már rád szól a pasid hogy vegyél vissza, akkor legalább elgondolkozhatnál kicsit magadon. Olyan ugyanis nincs hogy "nem kihívó csak annyira szééép hogy.." naná. El tudom képzelni azt a vonaglást "átadtam magam a zenének" címén..lehet nem is azért néz mindenki mert le akarnak veled feküdni, hanem azt gondolják magukban "úr isten de ciki". Vagy talán mégis elég kihívó a tánc/vonaglás..
2016. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, eszméletlenül zavar. Csak kár, hogy nincs is csajom. :D
2016. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ha megbámulják azt a lányt akivel épp vagyok,hisz 1 visszajelzés hogy jól választottam,és büszkeséggel tölt el!!!!!!!!!!Egyáltalán nem félek hogy elveszítem. Ha nem tudok 1 nőnek annyit adni hogy megmaradjon mellettem akkor megérdemlem hogy elhagyjon.Nem akarok senkit magamhoz láncolni. A szabadság érzete amit nyújtok neki még inkább magam mellett tartja.Bízom magamban.
2016. jan. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!