Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért küldenek magukról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldenek magukról igénytelen képeket sokan?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult már, hogy itt valaki (főleg fiúk) büszkélkedni akartak, de olyan képet küldtek, amin valami koszos vécén gubbasztanak, kosz és rendetlenség van körülöttük, csalnak a fotóval, hogy nagyobbnak tűnjön, ilyesmi? Mire jó ez?

2015. dec. 22. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nőknél láttam főleg(mert őket nézem) hogy ott pucsít és küld puszit, a háta mögött meg ruhák szerteszét.

Azért egy kép kedvéért csak nem raknak rendet...

Azért "jó" mert gondolják úgysem feltűnő.

Meg aztán így is elég sok ellenkező neműt izgatnak fel.

2015. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem láttam ennyire gazakat amiket a kérdező írt
2015. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.

Ilyenekre gondolt:

[link]

2015. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

"hogy nagyobbnak tűnjön"


Asszem aki farok fotót küld,attól nem kell elvárni semmit sem...

2015. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én eddig igényes fotókat küldtem, bár az igaz, hogy nem a farkamat fotózgatom... :D
2015. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kéretlenül, csak a tapló barmok küldözgetnek magukról, bráneres képeket. Ha mellé, koszos, rendetlen helyiségben fotózza magát, akkor igénytelen is.

Egyébként, nem tudom, mi értelme van ennek. Csak úgy, üzenetként, elküldi a f.@száról a képet. :D Még ha kéri a nő, akkor rendben van. Amúgy nem.

2015. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem senki nem küldött még semmilyen képet. :)
2015. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!