Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért akarja sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akarja sok férfi idősebb nő társaságát keresni?

Figyelt kérdés
Amikor számtalan fiatal lány is van?!
2016. jan. 5. 08:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

ki keresi?!

sztem max a férfiak 10%a bukik az idősebb nőkre...


fordítva viszont annál inkább...

hány olyat látsz h 30 as csávó tizenéves csajokkal, vagy huszonpár évessel 40 es fószer...nah?!

ez az undorító.

2016. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a fiatal lányok java része egoista? Döntésképtelen? Nem 1 biztos pont 1 férfi életében? Tapasztalatlan? És nem tud tolerálni,ami fakadhat az egoból is? Az idősebb meg pont az ellentettje!!! Az élet első felvonása tele van izgalommal ezek a (fiatal lányok) a második az ahol már csak a lényeg számít(idősebb érettebb nők,hölgyek) Ha valaki megkérdezi tőled milyen idős vagy (na ez 1 fiatal lány) Az (érettebb nőnek,hölgynek ) többnyire nemszámit,csak rendes legyél,mert ezen a ponton már csak a lényeg számít!!! Így érthető?
2016. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ám szerintem is inkább a férfiak java része a fiatalabbakat keresi.Ebből fakadhat az a marha nagy egó,tisztelet annak a kevéske kivételnek,akik általában el is kelnek,és nem véletlen!! A többi meg randi oldalakon,meg mindenfelé van,és az sem véletlen.
2016. jan. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

O erre megvan a számos pontból az alátámasztott elméletem…

Igen lehet azt mondania a nőknek, hogy a férfiak így úgy meg tahók meg ez az! De…

Tahó férfi mindig lesz, volt van, ahogy tahó nő is. Ez nem újdonság!

Egyetlen dolog változott, az pedig a nők hozzáállása a férfiakhoz!

Ez pedig kimutathatóan az tv sorozatnak köszönhető, melynek neve „szex és New York! Kimutathatóan hisz maguk az amerikaiak ismerik el, más a változásokkal foglalkozó műsorokban hogy igen az óta van ez a változás…

S a saját életemből is azt szűrhetem le, hogy az utóbbi 10 évben van ez, hogy a fiatal nők, finoman szólva elhidegültek a férfiak tol. Már csak az idősebbek társaságát keresik.

És akkor csodálkozunk, hogy a férfiak is idősebb nőket keresnek? De nem csak ez tapasztalható! Én, mint aki elég régóta keresgélek a neten barátnőt, azt is látom, hogy sok pasi olyan Nick nevet választ melyen érezni, hogy kényszerbuszivá lett. Elnézést a szóért, de remélem érthető. S ezt nem csak én látom, de nőkkel is beszéltem, akik látják, a kényszerbúzik elszaporodását…

Röviden köszönjük neked: Carrie Bradshaw

És nemhogy végre befejeznék, most még újra is kezdték…

Most jönnek a hangemberek, akik azt mondják, egy tv sorozat nem lehet hibás. Emlékezzünk csak a dallasra…

Annak idején számtalan BOBBY és JOCKY, SAMANTA és PAMELA neveket adtak. Ezeknek az embereknek ezzel a névvel kell élniük. Kocsi márkákat hívtak Bobby kocsinak stb. Még a wikipedián is ott van, ha olvastok a dallas-ról.

Hát ez van egy sorozat befolyása alatt áltok hölgyek. Viselhetitek a következményeket…

2016. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy idősebb nő

- tudja mit akar,

- nem hisztizik, ha nem kapja meg, tudomásul veszi,

- nem (csak) a külsőség és a pénz fontos,

- lehet vele beszélgetni bármiről,

- szex terén is jobbak.


Nekem ez a tapasztalatom. És több barátomnak van idősebb barátnője. Pont ezért, mert kedvesek, elfogadóbbak.

Nem a tökéletest kergetik eszeveszetten, van önértékelésük nem csak egójuk.

Tapasztaltak, átéltek adott esetben sok mindent nem csak apuka vagy a párjuk pénzét szórják értelmetlen dolgokra.

2016. jan. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát bizonyos dolgokban nem egészen értek egyet az előttem szólóval,de a kényszer b.u.z.i.s.á.g.b.a.n határozottan igen,és hogy a média befolyásol!!! A pasik java része akkora elvárásokkal szembesül aminek nem könnyű megfelelni!!! Mikor 1 társkeresőn kivan írva én kék szemű pasit keresek. Basszus hol élünk? kék szemű? Tényleg ez a fontos? Az már hogy rendes legyél,nem? 1 normális valamire való nő a belső tulajdonságaidat nézi,és hogy szimpi vagy e a többi nő bocsánat DE HULLADÉK!!!!!
2016. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
SZERINTEM EZ MIND SZÜLETÉSSZABÁLYOZÁS ALAPFOKON!!!!
2016. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 33 évesen "szingli" lettem, megdöbbentően sok huszonèves pasi kezdett ki velem. A többsége persze csak szexet akart, hátha tanul valami újat.

De mèg így is volt bőven olyan, aki komoly kapcsolatra hajtott.

A mai 30+ nők közt sok csinos van, önállóak anyagilag és érzelmileg is.

Sok pasi panaszkodott, hogy a fiatal csajok műveletlnek, anyagiasak, könnyen kaphatóak. Ezért keresnek inkább idősebb nőt.

Ez a "jelenség" inkább a fiatal lányokat minősíti.

2016. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát, én 25 vagyok, és sok 17-20 éves fiú kezd ki velem, próbálkozik nálam.


Az alap benyomásom az, hogy még a szexualitásuk peremén állnak, épp csak elveszették a szüzességüket, túl vannak életünk első szerelmi kapcsolatán, és FÉLNEK.

Félnek irányítani.


Kezdeménynek, de azt is félve, és óvatosan. A visszautasítást nagyon rosszul viselik, mind olyan, mint egy bántalmazott kiskutya, vagy elszalad utána, vagy durván (akár kiabálva, mocskolódva) támad.

Meg kell persze jegyeznem, hogy a 17 éves lányok nagyon rosszul utasítanak vissza, és ez sokat befolyásol a fik később viselkedésében, úgy mint:kezdeményezés, kudarckezelés.


Alapvetően szerintem arra vágynak, hogy legyen mellettük egy szexuálisan tapasztalt, higgadt, nő, aki finoman, szinte észrevétlenül irányít, és megtanítja őket férfiként viselkedni, férfinak lenni.


Én a kész férfiakat szeretem.

25/N

2016. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idősebb nő nem csap veszekedést lényegtelen dolgokon. Műveltebb, tudja, hogy mindenkinek vannak barátai, ismerősei, hobbija, és hagyja, hogy időt szakíts rájuk. Szóval azért mert vele vagy, azért még nem kell lerombolni a saját világod, és neki sem az övét. Szex terén sem szívbajos ha kezdeményezni kell, nincs az a duma, hogy "Jajj, de akkor mit gondolsz rólam?".
2016. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!