Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki jóval (10-20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki jóval (10-20 évvel) idősebb nővel vesztette el a szüzességét? Milyen volt? Szerinted jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Többiek véleményére is kíváncsi vagyok.

Jó ötlet? Ők mennyire megértőek, egy fiatalabb szűz férfival?



2015. nov. 20. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

15 évvel volt több és nagyon jó volt egyáltalán nem bántam meg :) egyrészt mert ő mondta h mit csináljak jobban de megértően nem lecseszősen :)

ja és egy istennő, már előzőleg sokat fantáziáltam róla

1 éve volt akkor ő 34 éves

2015. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még annyi hogy aki válaszol leírná hogy hogy ismerkedtek meg? Abból is lehet valamit tanulni. :)

2015. nov. 20. 13:58
 3/16 szaszaa11 ***** válasza:
74%
18 évesen egy 18 évvel idősebbel, es szuper volt. Mondjuk mi utana ossze is jöttünk, es az is jo volt. De én csak az aktus utan mondtam neki, hogy szűz voltam, mondjuk meglepődött, azt mondta Sosem erezte meg magat ilyen jol senkivel. Hat én is elegge meglepődtem :D de tenyleg nem voltam rosz, azthittem gyengébb lesz az első teljesitmenyem. :)
2015. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagy. :D

Köszönöm a választ.

2015. nov. 20. 15:59
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
16 évesen egy 33 éves özveggyel. Nagyon sokat tanultam tőle, a későbbi sikereimet is javarészt neki köszönhetem. Megbánásról szó sem volt.
2015. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pm-ben is sokat kaptam.


Már nincsenek kétségeim ha megint ilyen helyzetbe kerülnék. :)

2015. nov. 20. 17:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első nyalás (sajnos az első szex nem vele) volt idősebb nővel, a munkahelyen ismertem meg ahol diákként dolgoztam. Egyikőnk sem bánta meg a dolgot, de alaposan a számbarágta, hogy ne reklámozzam amit vele csinálok. Szerintem nagyon jó élmény volt.
2015. nov. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

ijen munkatársnőm nekem is volt akivel össze jártunk franciázni titokban

hónapokig nyaltuk egymást majd végül be is tettem neki párszor de a nyalást jobban élvezte

2015. nov. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Én 15 évvel fiatalabb szűz sráccal voltam. Nagyon jó volt, vele volt a legjobb, szerintem ő sem bánta meg. N
2015. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9

És velem nem akarsz lenni? :D

2015. nov. 23. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!