Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a kérdés lehet, hogy bután...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés lehet, hogy bután fog hangzani, de valaki járt már így? Normális dolog?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég vesztettem el a szüzességem, és azelőtt volt egy jellegzetes punciszagom, viszont most egyértelműen kezd hasonlítani a barátom pénisz szagához. Egy idő után át fogom venni valamennyire az ő szagát vagy most mi van? :D Tegnapelőtt voltunk együtt utoljára, gumival szoktunk védekezni.

2016. jan. 5. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
lehet, hogy szerszámod fog nőni! Menj el nőgyógyászhoz!
2016. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

gomba.


vagy vmi fertőzés.

a fura szag az első tünet!

2016. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Hát én nem szagolgattam magam szex után sose, de biztos hogy megváltozott egy időre az illatod, majd visszatér az eredeti.
2016. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első: bárcsak! :D

Második: volt gombás fertőzésem, de már sikeresen kikezeltem magam, akkor sem volt szag, nem hogy elsőre. Csak viszketés


Amúgy szoktam fürdeni is, mielőtt valaki ezzel jönne :D

2016. jan. 5. 15:30
 5/14 A kérdező kommentje:
A bugyit szoktam megszagolni, meg megnézni, hogy nincs-e eltérés a szokottól. Pont a betegségek miatt. Így tűnt fel
2016. jan. 5. 15:33
 6/14 anonim ***** válasza:

A fene se tudja. Ilyenről még nem Hallottam.


Egyébként nem ookos dolog magad kezelni.



25F

2016. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kivéve ha egyértelműen felismerhető a betegség és vény nélkül kezelhető. A visszafertőződők nem járnak az egyértelmű tüneteikkel vissza. Évente meg úgyis menni kell.
2016. jan. 5. 15:39
 8/14 anonim ***** válasza:

"kezd hasonlítani a barátom pénisz szagához"

"gumival szoktunk védekezni"


ha gumival védekeztek akkor a puncid "nem ismerheti" a barátod péniszének a szagát...vagy belemagyarázod, vagy van egy másik racionális válasz...


miután te elalszol a barátod felkel és miközben a meztelen tested nézi közben a farkán húzogatja a bugyidat...vagy a kutyát nézi a kertben, kitudja :D


22F

2016. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:D :D és ha a gumi nem éri végig az egész szerszámot, de tövig bennem van? (vagy nem görgetjük le rendesen vagy nem gördült tovább, probléma még nem volt)
2016. jan. 5. 15:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Én elképzelhetőnek tartom, hogy ideiglenesen felveheti. Ha nagyon megizzad szex közben akkor a farkán keresztül lecsorogva a nunidra elviheti a szagot.
2016. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!