Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ismerős férfi felajánlotta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerős férfi felajánlotta hogy kinyalná a puncimat, de félek akkor már szexelni is akar majd. Szerintetek belemenjek ebbe?

Figyelt kérdés
Régebben haverok voltunk, soha nem történt köztünk semmi, bár mindig is tetszettem neki. Aztán múlt héten részegen beszéltünk neten, és küldtem neki egy puncis képet, amit már megbántam. Azóta ilyeneket ír hogy találkozzunk valamelyik este mert ő ki akar nyalni, annyira megtetszett neki a kép stb.. Amire végülis vágyom is, mert utoljára talán 7 éve volt ilyenben részem (kapcsolataim voltak, szex is, csak nem szerettek nyalakodni a pasik). De annyira nem jön be az illető, hogy lefeküdjek vele, vagy hogy én orálisan kényeztessem, ha erre gondolok olyan ellenérzésem van, nem kívánom egyáltalán. Szerintetek létezik olyan, hogy belemenjen ebbe hogy csak nyalás, de semmi viszonzás? Maximum kézzel viszonoznám neki.
2016. jan. 5. 19:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne menj bele, ha egyszer engeded utána többször is akarja majd és előbb utóbb szexet vagy orált is szeretne tőled.
2016. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Így van. Ez is kicsit gáz, most szereztél magadnak egy zaklatót.
2016. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sulek Péter ***** válasza:
90%
Szerintem se menj bele sok olyan pasi van akivel le tudsz feküdni és még be is jön válogass nyugodtan :)
2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én hagynám azt is hogy megdugjon. Nem várnám el, hogy csak úgy hobbiból kinyaljon. Bár ha Ő benne lenne, hogy csak nyal, lehet fel is venném fő állásba. :P
2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

fura, hogy ennyire kettős érzések vannak benned... kézzel csinálnád neki, meg hagynád, hogy felfaljon... de semmi mást nem tudsz elképzelni mert ellenérzésed van rögtön...


Ha így van, ebben az esetben szerintem hagyd a lehetőséget... na meg van azért nagy esély h a srác többet akar...kérdés, hogy felizgult állapotban tocsogva, hogyan reagálnál a további közeledésre ;)

2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele hogy te mit szeretnél és hogy mást nem akarsz!

Használd ki az alkalmat ..! ;)

2016. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy mennyire bízhatsz meg benne, ha kicsit is tartasz attól, hogy esetleg erőszakoskodna akkor ne menj bele.
2016. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj bele...
2016. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ez kicsit furcsa. Nem mondanám szentéletűnek magam, mert elég sok pasim volt, de eddig mind kölcsönös alapon. Ha nem tetszett, akkor nem is akartam, hogy kinyaljon, vagy akár hozzám érjen.

Nem lenne jobb keresni egy pasit, aki neked is tetszik? Furcsállom, hogy eddigi pasijaid nem szerettek nyelvvel kényeztetni, én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam, bár lehet, hogy csak szerencsém volt...

22L

2016. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Na mi volt?
2016. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!