Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztaltátok, hogy az Ikrek...

Tapasztaltátok, hogy az Ikrek nő és férfi rendkívül irígy az ismerősei és kollégái képességeire, eredményeire? Nem gyerekes ez egy kicsit részükről?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem gyerekes ez (horoszkóposdi) egy kicsit a részedről?
2015. dec. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Jó pár júniusi születettet ismerek, akik mind teljesen külön személyiségek. Én azt tapasztaltam hogy nem létezik olyan tulajdonság amit az ember születési hónapja vagy akár a konkrét napja meghatározna.

Ellenben ha már a gyerekességnél tartunk, az nem az, hogy egy bizonyíthatatlan kategorizálás szerint igyekszel beskatulyázni a saját környezetedben élőket?

2015. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez téves megközelítés , eddig a legnagyobb csalódást és jellemtelenséget kosok , bikák ,oroszlánok okozták . Irigy és kiforratlan gyerekes viselkedés jellemzi most is őket .
2015. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok, én sosem éreztem ezt magamon, hogy irigy lennék más képességeire, eredményeire. :) Inkább próbálok tenni azért, hogy én is elérhessek valamit a saját területemen.

Amúgy ha horoszkóp után ítélsz, akkor feltétlenül nézz utána az aszcendenstől kezdve a holdjegyig az összes bolygóra, ugyanis attól, hogy még valakinek a napjegye ikrek (vagy legyen itt bármi más, csak most a te példáddal élek), rengeteg más befolyásolhatja azt.

Ettől függetlenül én is ismerek ilyen ikreket, amit te leírtál, de szinte minden más jegyben hasonló természetűt, ergo ahogy említettem fentebb, nem csillagjegy után kell ítélni (mert igen, gyerekes dolog). :)

2015. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a nyugati asztrológia direkt ferdített és egyáltalán nem működik..egy lebutítása illetve lejáratása az igazi asztrológiai rendszereknek..
2015. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ikrek vagyok, férjem is..és rengeteg barátunk, ismerősünk is az...én pont az ellentettjét tudnám mondani, és tudom hogy a többi ikrek ismerősöm is hasonlóan gondolkodik. Én személy szerint rosszul vagyok a buta, ostoba emberektől.Viszont arra pont hogy felnézek (de nem irigykedek!) aki valamiben tehetséges, vagy olyan sikereket ért el, amit mondjuk meg is érdemelt.Szeretem is magam ilyen emberekkel körülvenni, mert motiválnak, és mindig lehet tőlük újat tanulni...az újdonság az ikrek számára meg létfontosságú. A gyerekes jelző is furcsa nekem, mert az Ikrek pont hogy nagyvonalúak, sosem mennének bele apróbb részletekbe, gyerekes viselkedésbe.
2015. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Messziről kerüljenek az ikrek pasik, velük nem jó a párkapcsolat... :D De hogy irigyek lennének, az kizárt!

Nem egy irigy típus!


Folyton jár a szájuk, és imádnak vitázni, veszekedni, meggyőzni az embereket a saját véleményükről, állandóan küzdenek, hogy mindig mindenki fejet hajtson és úgy vélekedjen ahogyan ők maguk. Idegesítő.

Igen és a versenyszellem nagyon bennük van. Mindenben győzni akarnak, munkahelyen is igyekeznek elismerést szerezni. Valóban jobbak akarnak lenni másoknál. De nem irigységből. Más jobb eredményeit irigylik, hanem a legyőzés nekik a fontos. Ez egész más dolog és nem irigység.


Ott van pl az oroszlán. Abból is főleg a női nem. Na ők aztán tudnak irigyek lenni! Ők azért szoktak gyúrni minden téren, mert irigylik, hogy más jobb náluk.


Skorpió is még az irigy típus.


De az ikrek nem...

2015. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!