Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Édes kis melegek! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Édes kis melegek! Nektek milyen az ideális fiú/férfi?

Figyelt kérdés
Milyen magas, testalkatú, szem/haj, és a személyisége milyen legyen?
2015. máj. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak úgy jön.Nincs ideálom.
2015. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét ideál nekem sincs,sokféle férfi megtetszett akár a mosolya,akár a szemei alapján..

Macisok alapból nem tetszenek,ennyi a kritérium,hogy ne legyen macis.

Személyiségre pedig a finoman érdeklődőek tetszenek a legjobban,azaz nem a rámenősek. A finoman érdeklődőek aranyosak :)


22/F.

2015. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vékony, nem túl magas, helyes arcú, kedves, aranyos és értelmes srácok jönnek be leginkább ^^

25/F

2015. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magasság, szem, testalkat (annyira) nem számít (ha kövér, az már nem tetszik), rövid haj és legyen testszőrzet, és hozzám hasonló személyiség.
2015. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

170-180 +/- 2 cm, haj barna vagy fekete ROVID

szemszin barna, kek, szurke


lab lehet szoros, test enyhen szoros lehet, arc borostas vagy szortelen, fulbevalo nem hivalkodo lehet, piercing szemoldokben lehet, sexy tetko lehet


testalkat atlagos, vekony, izmos


de ha ez mind ok es nem kedves, nem segitokesz, nem oszinte akkor hiaba

2015. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes kis kérdező!

Nálam magasabb vagy egy magas velem. Hajszín mindegy de a fekete a kedvencem. Lehet hosszabb is, amibe bele lehet túrni nagyon max vállig érő. A szeme szürke vagy barna. Dús ajkak. A borosta plusz pont. Testalkata sportos, atletikus. A szőr felizgat.

Belül számít az intelligencia. Legyen véleménye a világról és lehessen vele vitatkozni. Legyen ambíciózus. A humor sem árthat. 24/f

2015. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Külső: átlagos vagy izmos (izmosból lehet a kétajtósszekrény verzió is), a teste lehet teljesen borotvált, de ha szőrös, az is ugyanúgy megfelel (de persze ne az erdőből kelljen előtúrni a pasit), telt ajkak, kék szem, haj mindegy, inkább barna legyen mint szőke, szőkének így is túl szőke vagyok én is... ha értitek hogy értem :D na meg a nagy farok se árthat, 16-tól kezdődjön.

Belső: ne legyen bunkó, viszonozza a törődésemet, keressen, és mivel passzív vagyok, legyen az az udvarló-típus (szeretem ha engem kell hódítani és ne nekem kelljen)


max 26 éves legyen, de felmegyek 28ig is, ha jól néz ki :D


aki magára ismer, küldhet képet priviben. :P


18/f/m/p

2015. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!