Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy egyetemista megkérdez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy egyetemista megkérdez egy érett nőt, hogy meghívhatom vmire? Akkor a nő mire fog gondolni? és mit válaszol?

Figyelt kérdés

lányával járok néhány órára...egyszer láttam az anyukát, beszéltem is vele, szóval nem tök ismeretlenül kérdezném tőle. Lesz néhány alkalom mikor találkozok vele az egyetemen és akkor kérdezném tőle, hogy meghívhatom vmire ? Kávéra ?

Az a baj nevét nem tudom, szóval, ha rajt van facen akkor sem tudok neki írni, lányának az ismerőseit nem tudom megnézni...


Érett nők, ha mondjuk ilyen helyzetbe kerülnétek, és feltennék nektek ezt a kérdést, mit mondanátok ? és mire gondolnátok ?


kort is légyszi írjatok


2016. jan. 6. 13:35
 1/7 Bobby11 ***** válasza:

vesztenivalód nem sok van.

Beszélgetés közben dobd be, hogy épp akartál egy capuccino-t inni, nincs-e kedve veled tatani és ott folytatni a beszélgetést.

2016. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinném, hogy a lányomtól akarsz valamit, és tanácsot akarsz kérni.
2016. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bobby11 ***** válasza:
kérdező kora?
2016. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
24
2016. jan. 6. 14:33
 5/7 Bobby11 ***** válasza:

akkor nem is tűnik esélytelennek a dolog.

mindenesetre borostát növessz előtte. :)

2016. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy szexet akarsz és ha tetszel, akkor igent mondanék.
2016. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bobby11 ***** válasza:
Na, valami fejlemény? Próbálkoztál nála?
2016. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!