Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyetemista csajok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista csajok, ti hogy ismerkedtek, amikor állandóan van valakitek?

Figyelt kérdés

Egyetemista srác vagyok, és ismerkednék szívesen, de mindig eszemben van, hogy egy lánynak, ha még szingli is, akkor is van elég alkalmi partnere a baráti köréből, minek akarna egy vadidegent megismerni, tényleg ez a helyzet, minden egyetemista lánnyal?


24F


2015. szept. 19. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy is...
2015. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LePeDő ***** válasza:
Én is egyetemista vagyok, de én inkább azt látom a barátnőimtől is, hogy ismerkednének meg szívesen megismernének új embereket :)
2015. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.es de ha van szexpartnerük akivel jó a szex minek kockáztatnak a nem biztosért?
2015. szept. 19. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam ilyenről. A lehetősége minden lánynak meglenne egy dugásra valami ismerős sráccal, de nem igazán élnek vele.

Viszont most már teljesen megértem, hogy pár barátnőm miért tart pórázon egy-két pasit a barátjuk mellett. 20/L

2015. szept. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!