Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek mennyire fordul meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mennyire fordul meg a fejükben kapcsolat alatt, hogy kalandozzanak más férfival? Nekem férfi létemre fél év után valahogy elkezdenek kavarogni a fejemben a gondolotok másokkal.

Figyelt kérdés
Nem vagyok megfelelő komoly kapcsolatra vagy mi lehet?
2016. jan. 6. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a csajodnak mutattad már? :)
2016. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán én vagyok betegesen monogám, de undorodok attól a gondolattól, hogy más lánnyal kalandozok. Viszont az édeshármas megfordult már a fejemben. De csak a párommal és a párom klónjával. Nem bunkóskodni akarok, komolyan így gondolom. :/
2016. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem mutattam, de beszéltünk már erről. Probalok tenni ellene, de valahogy a közös társaságunkban is sok szép lány van és gyakran megfordulnak a fejemben
2016. jan. 6. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem nemtől függ. Azért meg ne legyen bűntudatod, ha fejben "megcsalsz" valakit. Én is relatíve sokszor fantáziálok vonzó női ismerőseinkről, de sose csalnám meg a barátnőm. A dolgokat akkor kell újra értékelni, ha valakihez érzelmileg vonzódsz.
2016. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez az evolúció vele járója.

minden valamire való férfiban benne van az állati ösztön, hogy minél több nőt magáévá tehessen.

egyedül csak az intelligenciánk szab határt az állati ösztöneinknek.

teljesen normális dolog, hogy ilyen gondolatok járnak a fejedben.

az már más tészta, hogy engedsz a kísértésnek, vagy ellenállsz neki.

2016. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érzelmileg nem vonzódnék, vagy ha igen akkor szakítok vele. Csak félek ha már ilyeneket fantaziálok, egyszer hülyeséget csinálok.
2016. jan. 6. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
A nők is vágynak másra (sőt nekik több lehetőségük is lehetne rá). Valószínűleg a barátnőd is így van vele, csak normális emberként viselkedik, és ellenáll a kísértésnek.
2016. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan alapos megcsalást fantáziáltam nemrég vagy fél napon keresztül, hogy öröm rá visszagondolni. :D Persze, arra tudatosan figyelek, hogy csak nem létező pasikkal képzelegjek ilyesmikről. Nekem ez már elég, a valóságban utána már nem akarom megtenni senkivel.

Én nyolc éve élek komoly kapcsolatban.

2016. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha egészséges és jó kapcsolatban voltam, akkor eszemben sem volt mások után nézni, rá se néztem más férfiakra, mert minden, ami kellett, ott volt mellettem. Mindig akkor fordult meg a fejemben ilyesmi, ha nem volt tuti a párkapcsolatom.
2016. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!