Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiakat miért nem zavarja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért nem zavarja, ha a kiszemelt nő magasabb nála, a nőket viszont ez zavarja általában?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel,kit zavar és kit nem a magasság különbség? Nemeteket irjatok le meg a korotokat.

2015. dec. 20. 07:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

mert a nőkben az ha magasabb a pasi akkor kivált egy biztonságérzetet, hogy az a him egyed meg tudja őt védeni... de ha két fejjel alacsonyabb nála a pali akkor kb ugy érzi magát mintha a gyerekét kisérné az utcán.

A pasikat meg azért nem zavarja mert nekik mindegy mekkora csak nő legyen...

2015. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Engem igen is zavarna, soha nem jönnék össze egy nálam magasabb lánnyal.

22/F

2015. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Mert a nők felszínesebbek, mint a férfiak.
2015. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%

Engem is zavar ez a magassag dilemma..Sot,nekem naponta meg kell kuzdenem ezzel,mivel 170 cm korul vagyok es nagyon keves az olyan pasi aki kozeledne felem es magasabb vagy legalabb egy szintbe lenne velem.:/

Szoval utalom a magassagomat..

18/L

2015. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
A hosszú combokat hosszabban lehet végigsmárolni mint a törpelányokét!
2015. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
4-es, hát elég baj, hogy emiatt önértékelési zavarod van.
2015. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
48%

Engem is zavarna ha a lány magasabb lenne

a barátnőm kb a vállamig ér 21/f

2015. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
a 4 es csak nem találkozott velem :D laza 20 centivel vagyok csak magasabb nála xD ez tök átlag nöi méret a 170 :)
2015. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
20%

Férfiaknál a magasság utal a férfi nemi hormonok magasabb szintjére, ez meg ugye egy bizonyos szintig pozitívum a nők szemében. A nők magassága viszont kb semmit nem mond el a termékenységükről.


Én kezdenék nálam alacsonyabb pasival (174 cm vagyok), de csak akkor érdekel, ha jó teste van. A lényeg, hogy erősebb legyen nálam és érezhessem magam nőnek mellette. 31N

2015. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
53%

Kedves előző hölgy!

A férfi nemi hormon(tesztoszteron) köszönő viszonyban sincs a magasság kialakulásában szerepet játszó hormonokkal.

Akkor a 180cm-es nőkben mennyi tesztó lehet??????????????

Jó nagy észlény vagy! Ennyi idősen ennyit nem tudsz, aztán jössz itt biosz magyarázattal:)))))))

2015. dec. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!