Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A buliban, igénytelenebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A buliban, igénytelenebb embereknél a diszkós wc szex hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság, mert sosem próbáltam ezt a fajta szórakozást. Ez egy gyors 5 perces jóléti menet? Ha igen, akkor gondolom a pasinak nagyobb élvezet mint a csajnak.
2016. jan. 6. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
csomó csaj a sima szopást is élvezi, az ilyen dugások nem arra mennek h elélvezzen a másik
2016. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a csajnak csak akkor élvezet, ha képes bármilyen felizgatás nélkül nedvesedni, különben olyan lesz, mint fát gyalulni... fájni fog neki


Ezt a problémát a mai fiatalok akik wc-szexre utaznak drogokkal szokták kiküszöbölni.

2016. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
amire a lovasi utal? biztos ismered azt a számát, hogy motyogjál a vécében, meg a kiscsillagot a vécés számát, hát nem tudom, szerintem elég béna dolog az ilyesmi, azt hiszem, hogy kondicionálás kérdése, biztosan akad olyan lány, vagy fiú, aki elszégyenli majd magát, hogy annyira magasra lett tartva a feje, miközben hallgatta a lovasi andrást
2016. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

A totál részeg csaj a wc-re támaszkodik, így közben tud hányni. Szoknyát derékra feltűri. Gatya le combig. A pasi keres egy lukat rajta, mindegy hova, úgyse élvezi, ès ilyen részegen tiltakozni se tud. Vagy nem sokat.

Aztán vadul döfködi, amíg beleélvez. (1-2 perc). A vègén letörli a (xaros) farkát a csaj ruhájába, és otthagyja, hogy nyugodtan tudjon hányni a továbbiakban.

2016. jan. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!