Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Lányok van köztetek olyan aki egymás után többször is el tud élvezni attól ha nyalják a csiklótokat?

Figyelt kérdés

Sok lánytól azt hallottam, hogy egy idő után érzékeny lesz a csiklója, ha sokat nyalják és utána inkább jobban esik az ujjazás.

Nektek mi a tapasztalatotok erről?



2016. jan. 7. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Sokszor nyalom a csajom és nem érzékenyebb
2016. jan. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem orgazmus után nagyon érzékeny lesz a csiklóm és már a direkt erős nyelvi érintést nem bírom, akkor jobb szeretem, ha belémhatol vagy legalább megujjaz, általában attól szoktam másodszorra elélvezni

22L

2016. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
én ha sokáig nyalom a barátnömet elmegy négy ötször is egymás után és imádja:)
2016. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Jól mondjak. De ha a pasi jol csinalja akkor inkabb 2x egy fel ora alatt mint 10x egy alatt. Szerencsére az en pasim mindent ugy csinal ahogy szeretnem szoval fel orat minimum lent tolt mindig ;)
2016. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is meg a párom is többször elmegyünk, ill sorozatos orgazmusaink vannak ha nyaljuk egymást. Inkább csak azért hagyjuk abba, mert lezsibbad az állkapcsunk/nyelvünk, és akkor váltunk ujjra. De alapvetően igen. Viszont az exemnek pl 2 orgazmus után nagyon érzékeny lett a csiklója és nem engedte, hogy hozzáerjek mert fájt neki....szóval egyénfüggő, hogy kinek mi a jó.
2016. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
felváltva szeretem, ha a pasi ujjaz és nyal is, amíg bírja :P
2016. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

nekem is ezerszer érzékenyebb lesz és jobban esik ha megujjaz/berakja.

de persze voltak alkalmak amikor annyira kívántam a nyalást, hogy elmentem 3x-4x egymás után és utána jött a szex.

19l

2016. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Dugni nem tudsz?
2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Scav ***** válasza:
66%
A dugás előtt lehet nyalás, nem? Okoska :D
2016. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Itt vagyok :))
2020. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!