Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha önkielég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha önkielégítést végzek csiklón keresztül és egymás után többször elélvezek mégsem bírok kielégülni? (folyt lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje nincs tartós kapcsolatom, így nem voltam együtt férfival kb 3 éve (nem vagyok az egyéjszakás kapcsolatok híve)és ez idő alatt önkielégítéssel próbálom kiélni ezen vágyaimat :) De úgy érzem, hogy kezd kevés lenni....hiába élvezek el egymás után többször, mégis úgy érzem, hogy még még még...nem elég...nem elégülök ki teljesen.


A másik kérdés: ha sokszor végzek önkielégítést csiklón keresztül, akkor később nem fogok tudni elélvezni hüvelyen át? Amúgy is nehezen megyek el hüvelyen keresztül (csak úgy tudok elmenni, ha izgatják a csiklómat), de úgy tudom a nők nagy része van így ezzel. 25 L


2015. aug. 30. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
szia ezzel en is sokaig igy voltam es arra jottem ra hogy egy internetes partnerrel (persze csak szoba neha volt kepekkel) sokkal jobb az erzes es kielegultem. Bar en leszbikusnak nem hiszem magam de legtobbszor lannyal volt igy hogy kiakadtam magam leszbinek es olyan jol elelveztem h azta quva :3 inkabb biszexualisnak vallom magam xd 17/L ha van kedved irj :)
2015. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első fiú..
2015. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
ha te mondod :) kar hogy Vivienne hivnak :) elso voltam.
2015. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!