Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves, szűz lánnyal hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves, szűz lánnyal hogyan kell "bánni"?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátja... én 30 vagyok, még csak most ismerkedünk, de tapasztalatlan lánnyal még sosem voltam.

Egyáltalán hogyan kellene irányítanom, hogy eljussunk a pettingig?


2016. jan. 8. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
add nekem, pont ilyen lányra vágyok én is 22/F szűz
2016. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na ez a téma engem is érdekel, ugyanebben a cipőben vagyok. Bár azt gondolom, hogy a barátnőm attól még tudja mi a teendő, csak kell idő arra, hogy megszokja, már saját maga tettéért kell felelősséget vállalnia és ő dönt mindenben. Talán ez a magyarázat, de előbb-utóbb túl kell esni rajta, ha gyereket akar.........Az első a lányoknál kellemetlen meg fájhat meg stresszes, de ez olyan, mint az érettségi, egyszer meg kell csinálni, aztán már minden megy magától.
2016. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lassan, gyengéden. Ne siettesd, hagyd hogy az ő tempójában haladjanak a dolgok. Simogasd a combját, ha hagyja akkor mehetsz tovább, ha elhúzza ne erőltesd, várj vele kicsit. Nem UFO-k a szűz lányok sem...
2016. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lehető legnagyobb türelemmel és megértéssel. Ha esetleg visszakozik, mert megijed/fél, nem szabad erőltetni. Amúgy minden tiszteletem a barátnődé, hogy 22 évesen még szűz. Ez ritka manapság.
2016. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Turelemmel es meg tobb turelemmel,amig elnem szakad a cernad..
2016. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az hogy hogyan juss el a pettingig az magától fog jönni. Simogasd sokat, érj gyakran a testéhez. Amikor smároltok simogasd a combja belső oldalát, túrj a hajába stb.

Ha ez neki nem tetszik akk gáz van (pszichés okból gátlásos)


Ha ez megvan...

Nagyon fel kell izgatni mielőtt behatolsz. Addig nyald amíg épphogy majdnem elélvez és csak akkor hatolj be!

2016. jan. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hasonló korban voltam én is az elsőnél..nos, én azt mondom ne erőltesd a dolgokat, ne siettesd de azért légy határozott. úgy értem egy idő után elkezdheted te azt, hogy a csókolózás után tovább simogatod meg kényezteted de hogyha az elején visszautasít akkor fogadd el és érd be kevesebbel.. majd idővel haladtok egyre tovább és tovább amíg el nem jutottok a szeretkezésig. [Röviden: szűz lányoknál különösen fontos a fokozatosság és ne bumm bele a közepébe]
2016. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!