Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet beteg kérdés, eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beteg kérdés, eddig sosem jutott volna eszembe ilyen "őrültség". Szerintetek? L

Figyelt kérdés

Na tehát... Van barátom, pár hetes a kapcsolatunk. Nagyon imádjuk egymást. A kapcsolatunk olyan, akár egy tündérmese. Ő az elején nagyon félénk volt, még most is elvörösödik, ha nagyon szeretgetem, vagy ha mások előtt mondok neki dicsérő dolgokat. Szóval ez olyan "cuki" kapcsolat.


A szexualitás nagyon jól működik köztünk. Teljesen eltudom engedni magam vele. Viszont eszembe jutott valami. DE nem tudom, hogyan reagálna rá... Arra gondoltam, hogy a végén pl. nem a gumiba, hanem a számba élvezne el... Ilyesmi eddig eszembe se jutott, bár csak vele együtt 3 fiúval volt szexuális kapcsolatom, bár az első barátommal inkább csak próbálkoztunk, az nem volt igazi együttlét. Vele, a mostani párommal viszont úgy érzem, hogy semmi sem tabu, bármit kipróbálnék, elég nagy a libidóm, de az övé is, szinte állandóan gerjedünk egymásra.


Akkor mi a kérdés?


Hát annyi lenne, hogy nem e fog fintorogni, ha ilyesmit kérek? Nem fog rám máshogy nézni? Nem közönséges ez az egész? Nem akarom, hogy kiábrándító hatással legyen rá ez az egész, meg ugyebár a kapcsolatunkra is...:/


Inkább hagyjam ezt az egészet? Térjünk vissza rá pár hónap múlva esetleg?


2016. jan. 8. 13:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lányként írok, csak a félreértések elkerülése végett. Pnt egy másik kérdésnél írtam le, bár ott marhára lepontozták, de ide is leírom: "Tudtommal egy kapcsolatban a felek elmondják az igényeiket egymásnak és megbeszélik, hogy a másik szerint ez ennyire bevállalható." Minden kapcsolat más és a feleknek más dolgok férnek bele, de ha nem beszéltek róla, akkor onnan tudnátok meg egymás határait? Szerintem sokkal rosszabbul jön ki, ha az ágyban valaki megsértődik.


Volt nálam is olyan, hogy nem mertem elmondani, mit gondolok, csak odáztam és akció közben derült ki, hogy marhára nem fog összejönni és egy éjszakás feszkó lett a vége. De tudod az okos ember mások hibájából tanul, a buta a sajátjából, így kérlek, tanulj az enyémből.


Mi csináltuk így, ahogy leírtad, bár párom vetette fel. Egyszerűen csak kinyögte miközben filmet néztünk, hogy mennyire izgatja ez a gondolat, én meg megmondtam, hogy mivel nincs vele semmi gondom, legközelebb kipróbáljuk. Mondanom se kell, nem tudom mi lett a film vége. Nálunk a csóknál se volt probléma, simán megcsókol utána, de hogy a te barátod hogy reagálna rá, azt is csak ő tudhatja.


Összefoglalva csak annyit tanácsolok, hogy kérdezd meg! Szerintem nem veszthetsz rajta, csak nyerhetsz. Ha meg másként nézne rád ezután, akkor nem ő az igazi. Mindenkinek vannak vágyai, amiért nem lehet elítélni.

2016. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Egy jó tanács: az ágyban nem nem nagyon van olyan, hogy közönséges, ha őszintén jön. Minél nagyobb ku.rv@ egy csaj a hálószobában, a pasik annál jobban szeretik. ;)

Lehet, hogy ez néhány prűd emberre nem igaz, de a legtöbb pasira igen.

2016. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még mindig egy olyan esetet hagynál ki, ha előre lelőnéd, hogy mit fog kapni, amit nem fogsz tudni mással pótolni. Szerintem tudd meg úgy a véleményét, hogy ne tudja előre hogy ennek ő is részese lesz. Én nem biztos hogy kapok ilyet, de ő neki most lehetne, ezért drukkolok.
2016. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem simán beleélvez a szádba! :D Ez alap manapság. :) Hajrá!
2016. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó érzés szájba élvezni, annyi h én utána nem csókolom meg amíg ki nem mossa a száját.
2016. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi őrültség,én nagyon díjaznám,ahogy írtad,semmi sem tabu.
2016. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az első barátomnál volt hasonló a szitu, annyi különbséggel, hogy akkor már mi egypár hónapja szexeltünk de még az orált nem próbáltuk (mindketten elsők voltunk a másiknak). Aztán egyszer "megleptem vele", mert tényleg nem volt olyan aznap helyzet, hogy este együtt leszünk, és ezért nem számított rá, orálisan kielégítettem, úgy hogy a számba ment el. Mondanom sem kell, utána már mindig így volt. Ez igazából tőled függ, mennyire "ízlik", a pasid szeretni fogja. De szerintem inkább lepd meg, és ne mondd el neki! Aztán majd meséld el itt, mit reagált! ; 30L
2016. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!