Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az álom, ideális együttlét, szeretkezés?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszra vagyok kíváncsi! Ti hogy szeretitek legjobban a szeretkezést? Mi következik mi után? Gondolok itt ilyenre, hogy pl.: Csókolózás, tapizás, levetkőztetés, nő orális kényeztetése, pasié, lovalgópóz, misszionáriusm, majd arcra élvezés.

2016. jan. 8. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a legtöbb lány / nő két, egészen másfajta módon éli át, ki inkább az egyik módon, ki inkább a másikon:


1) Ha szerelmes, az fokozza a nemi vágyat, vagy megfordítva: élvezetes szextől lehet szerelmes. De ha nem szerelmes, minimum a romantikus légkör a döntő.


2) Alapvetően másik típusú nő: az ideális szeretkezés Volvóban, na meg a vulvámban... De ha lehet, dugjon rommá úgy, hogy Por Sche lesz belőle...

2016. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor mi, de arcra élvezni hála a jó égnek soha eszébe nem jutna a páromnak.

Élvezzen csak el bennem, nekem az hihetetlenül jó érzés, kis túlzással, de felér nekem is egy orgazmussal.

2016. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lista szerint kellene választani akkor: csók,tapizás, simogatás, cumizás/nyalás, misszionárius, lovagló,kutya, majd ezek keverése, punciba vagy szájba élvezés. De mindig máshogy, különben unalmas lenne... 30N
2016. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok gyengédség, aztán persze ahogy egyre jobban fokozódnak a vágyak, lehet picit hevesebb az egész. Kis félhomály, először csókolózás, simogatás, közben egymás levetkőztetése, aztán jöhet mindkét fél orális kényeztetése az ágyban. Utána misszionárius, lovagló / majd esetleg megint misszionárius. Végül pedig elélvezés - ha lehet bennem (de arcra tuti nem!). És mindez nagyon érzékien. De a legeslegfontosabb, hogy a Szerelmemmel! :)
2016. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csók, tapizás, ledönt az ágyra, vetkőztet, aztán orális szex. velem szoktuk kezdeni, de arra gondoltam, hogy jobb lenne vele. és azt szeretem, ha lassan jut oda, nem egyből elkezd nyalni. a várakozás izgató. jobb misszionáriussal kezdeni szerintem, aztán lovagló, aztán kutya. úgy szeretem a legjobban befejezni. az arcomra biztos hogy nem élvezhet, eszébe sem jutott soha. én azt szeretem, ha belém, ő viszont ki szokta húzni, úgyhogy akkor inkább a számba. azt pedig azért imádom, mert ő imádja. :)
2016. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
én nem értem mi a baj az arcra élvezéssel?! én megengedem a párom oda élvez ahova akar....a viz mindent levisz...kérdezö ez jo sorrend amit felsoroltál..
2016. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!