Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült hogy megcsal a nejem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy megcsal a nejem de ahelyett hogy dühös lennék, furcsa izgalom fogott el. Izgatónak érzem a helyzetet. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kellene beszélnem erről nejemmel?

2016. jan. 9. 01:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen jellegu izgalom fogott el? Fejtsd ki!
2016. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Lehet ,hogy kicsit bi hajlamod van.

Engem is izgatott , hogy idegen ge:-*ci van a puncijaban.

2016. jan. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Beteg vagy kérdező.. azért!!
2016. jan. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem hogy beteg lenne. Szerintem többen vagyunk így,mint gondolnátok. Hasonló cipőben járok én is. Igaz mikor először tudtam meg,kiakadtam,válást fontolgattam. Később lehiggadtam,és én is hasnlóképpen éreztem,mint a kérdező.Ma már én biztatom a nejem,szeretkezzenn más férfiakkal,különös vágy fog el,mikor mmegtörténik.A nemi életünk nagyon skat javult azóta. Hogy mitől van én sem tudom.
2016. jan. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert egy batom vagy
2016. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is izgat, ha a páromat más is dugja.
2016. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jól megvagytok, akkor beszélj vele erről higgadtan. Attól még lehettek boldogok együtt, ha néha mással is összebújtok
2016. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az lelki deviancia, hogy a megcsalás sem zavar. Le voltál nézve, semmibe voltál véve, meg voltál csalva. Az, hogy izgat hogy más dugja, egy másik kérdés, de normál esetben ez akkor is zavar, mert nem tudtál róla és úgy csinálta.
2016. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!