Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen furcsa érzésem...

Miért van ilyen furcsa érzésem? Teljesen izgalomba vagyok!

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de elég furán érzem magam. Nem vagyok éhes, de tudok enni, csak kevesebbet. És ennek már 2. napja. És emellett izgalmat érzek magamba. Van pár tippem mi lehet:

-már izgulok milyen lesz ez a tanév, mert sok új dolog jön;

-3-4 napja picit többet ettem (tudom nem ettől van, csak nem tudom köze van-e hozzá)

-szerelmes vagyok egy szép lányba

Ha van tippetek írjátok meg, és arra is kíváncsi lennék, hogy tudnék visszaállni normál állapotba, és nem rá gondolni ennyit... persze jó dolog rá gondolni és nincs ezzel baj, csak annyi, hogy túl sokat jár a fejemben

13/F



2015. aug. 26. 13:45
 1/2 anonim válasza:
Hallod velem is ez a helyzet. Nyugi 1 hét és elmúlik.
2015. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem fog elmúlni :) én is ebben a cipőben járom már 2 éve de nem lehet köztünk semmi de folyton csak rajta jár az eszem mindenről ő jut az eszembe ha látom boldog vagyok és imádok vele beszelni. pedig tisztába vagyok vele hogy nem lehet köztünk semmi de az érzés mégis egyre hevesebb :) ha sokat látod vagy találkoztok akkor csak rosszabb! ;) ha tudod szerezd meg ha nem akkor tartsd távol tőle magad :)
2015. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!