Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál. Mi a véleményetek róla?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne,hogy mennyire fordul elő a szexuális életetekben.


Ha szeretitek akkor miért,ha nem akkor miért?

Kort és nemet is írjatok légyszi.



2016. jan. 9. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jo szuk. Es van benne valami bizarr/tabu ami plusz izgalmat ad.
2016. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem zavar,hogy más funkciója van? (Szahrás)
2016. jan. 9. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
A szajat meg evesre talaltak ki, megis az oralszexszel kevesebb embernek van baja.
2016. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
hát meg a szex is a szaporodás miatt alakult ki mégis szórakozásbol is csinálja mindenki :D
2016. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

# 3


Aki szerint ez egy jó analógia, mert ez két összevethető dolog "eredetileg egyik sem arra való" alapon, annak szerintem azon azért érdemes lenne elgondolkoznia, hogy inkább egy falat kaját tolna fel a hátsó felébe, vagy abból enne meg egy darabot, ami a hátsó feléből kipottyan, vagy tök mindegy. :-)


(Plusz az orális szexnek azért nincsenek olyan hosszabb-rövidebb távú egészségügyi kockázatai, lehetséges következményei, mint az anális szexnek, nem igényel olyan higiéniai előkészületeket a kínos baleseteket elkerülendő, elég kicsi az esélye, hogy fájdalommal járjon, stb.)

2016. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Joe.38 ***** válasza:
22%
A férfi gyűlölő feministának meg felesleges itt okoskodni. Liberális eszméit a női jogokat érvényesítse a afrikai m3g Afgán migránsoknál. Mehet Kölnbe meg Párizsba migránsokat ölelgetni !
2016. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első szexuális élményeim között volt, hogy egy tőlem kicsit nagyobb lány hívott popsi-ujjazásra. (Olyan édes volt ahogy mondta: Gyere játsszunk seggbedugócskát) :-)

Majdnem minden eddigi partneremmel análoztam is. Volt aki külön megkért, "szűztelenítsem már a kipufogóját is".

Lassú ujjazás után általában örömöt, nem fájdalmat okoz a lányoknak is. Sajnos pl. aranyér esetén nem könnyű elérni hogy ne fájjon!

De én nagyon szeretem!

F/60

2016. jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6


Mivel nem tudom, hogy töröltek-e innen a tartalma vagy a hangneme miatt hozzászólást tegnap este óta, megkérdezhetem, hogy melyik hozzászólóról feltételezed, hogy "férfigyűlölő feminista"?

2016. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kedvenc testrészem a popsilyuk! Imádom kényeztetni és azt is szeretem,ha az enyémmel játszanak. 56/F
2016. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En nem reg probaltam ki a parommal, nemvolt elore megbeszelve meg semmi, hanem jott magatol. Elegge rovid ideig tartott mert neki is ez volt az elso.

Viszont kovetkezo nap mar tobb ideig birta, es nekem nagyon nagyon jo volt. Pedig eddig hulyesegnek tartottam. De most hogy kiprobaltam.. imadom!


20/L

2016. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!