Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anál ma már minden kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál ma már minden kapcsolatban hozzátartozik a szexhez?

Figyelt kérdés
Én még nem hoztam fel a barátnőmnek, de már szeretném seggbekúrni. :D Orál viszont van, de az is csak a kapcsolatunk későbbi szakaszában társult a szexhez.

2016. jan. 8. 09:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem,nem alap én pl nem engedem. Viszont ha szeretnéd akkor mondjuk kérdezz rá?
2016. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk sincs, bár én nem is vágyom rá. Már próbáltam korábban. Nekem elég az asszony puncija bőven.
2016. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

van akinél ez alap, van aki egyáltalán nem vágyik rá, de kipróbálja, vagy a párja kedvéért belemegy, van aki ellenzi...

szerintem fontos megbeszélni az igényeket, hogy később ebből ne legyen probléma...


22F

2016. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%

én nagyon szeretném legalább kipróbálni.

de a mostani csajom hallani sem akar róla.

szóval ez van. benéztem :(

de ez miatt nem szakítok vele.


24/F

2016. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Vártam, hogy esetleg ő ajánlja fel a popóját, de hiába. :D Kételkedem, hogy szeretné.
2016. jan. 8. 09:55
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
Főleg ezzel a hozzáállàssal.
2016. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%
Hát nekem nem kéne olyan csaj aki nem engedi meg, hogy szétdugjam a popsiját hetente legalább egyszer
2016. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem kb. 5-ből ha 1 nő, aki engedi.
2016. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk sincs!

27f

2016. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%

írta itt valaki, hogy nem kell neki aki nem engedi az anált.

ez ok, és akkor vagy olyannal, aki engedi alkalmanként, de ringyóvérű? más pasikkal kacsintgat, megbízhatatlan, komolytalan, stb?! életcélja sincs?

azért pro és kontra elveket sorakoztathatnánk.

2016. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!