Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akik nem szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik nem szeretnek sz*pni! Ebbe belemennétek?

Figyelt kérdés
Ha a partneretek él-hal azért, hogy le legyen pippantva, el tudjátok képzelni, hogy ezen igényét máshol elégíti ki s ti ebbe belementek? Lévén, hogy ti ezt nem teszitek meg. Kort is írjatok. Köszi

2016. jan. 9. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
mert pl ha a csaj arra kér hogy nyald ki a seggét te meg nem akarod megtenni neki minden nap akkor ő fogja magát és mással nyalatja ki, az neked tetszene?
2016. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Linó03 ***** válasza:
21%

Hát én amikor láttam, hogy mennyire szeretné, lassan-lassan inkább bele mentem.

Amúgy nekem volt olyan barátom, akivel mikor együtt voltam, szűz voltam, és még nem is akartam elveszíteni, ő viszont igényelte volna, így beegyeztem volna, hogy szexpartnerrel szexeljen.

Azt gondolom, hogy attól függ, hogy milyen beszélgetés és megegyezés alapján, de elfogadható a dolog. Legalábbis én olyanokkal szoktam együtt lenni, akikről tudom, hogy egy oráltól (ami ez esetben csupán testi igény) nem fog átszeretni másba. Meg hát, ha én nem adhatom meg neki, akkor szeretem annyira, hogy engedjem, hogy mástól megkapja.

2016. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdéssel kérdésre válaszolni. Ügyes vagy.
2016. jan. 9. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
szerintem az nem egészséges PÁRkapcsolat hol belefér harmadik akár csak mint szexuális partner.... Olyat kell keresni akivel egyeznek a szexuális igényeitek. Aki nem vállal anált ne jöjjön össze olyannal aki él hal érte, aki nem szeret szopni ne jöjjön össze olyannal akinak alapigénye stb. Sok időt meg lehet spórolni egymásnak. Ha a párom nagyon szeretne olyat amit én nem teszek meg neki akkor nem lennénk együtt, hanem hagynám hogy olyat keressen akivel jobban összepasszolnak. Ez lehet hogy felszínes de a szex fontos és sajnos az nem egyszerű megebszélés kérdése, hogy ki mire vágyik. Ezen nem igazán lehet változtatni.
2016. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelműen nem vagy szerelmes a lányba, ha ilyen eszedbe jut. De akkor miért vagytok együtt? Ezen szerintem gondolkozz el!!
2016. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

Jogos. A csajoknak kötelességük biztosítani a szex minden formáját. Ha valaki nem lakik jól otthon elmegy máshová enni.

De ilyen prűd fapinával alapból nem kell összejönni.

2016. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó, és te mit biztosítasz?
2016. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
#6-os te mit toltál, hogy a középkorba képzeled magad?:DD
2016. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Mi az, hogy nem szeret szopni? Akkor mi az előjáték? Kiverni ki tudom magamnak én is.....
2016. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!