Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsot szeretnék! Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék! Lányok, ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akit kb. 3 hete ismertem meg barátokon keresztül. Én első látásra belehabarodtam,mert nagyon helyes pasi. Aztán beszélgettem is vele,és csak tovább fokozódótt,mert nagyon jó fej,stb.stb. Kölcsönös volt a szimpátiánk,ő mondta,hogy szívesebben megismerkedne velem közelebbről is,én persze boldogan igent mondtam. Aztán az egyik barátnőm mesélte,hogy szerinte nem kéne közelednem felé,mert régebben drogos volt,meg egy "rosszfiú",és csomó lányt csak kihasznált,stb.

Persze,megijesztett,amit mondott,de velem annyira jól bánt,amikor találkoztunk,nem1x,szóval most nem tudom,mit csináljak. Szeretnék vele jobban megismerkedni,de tartok a csalódástól. Mit tegyek??? :((

22/L

/bocsi,ha zavaros,csak siettem/


2012. okt. 22. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még ismerd meg kicsit jobban
2012. okt. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj vele, szerintem biztos fog mesélni a régi dolgairól, főleg ha komolyan érdekled őt és többször beszélgettek.
2012. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
figyelj, most ide ezt le írtad. és mit fogsz tenni? hát persze hogy ismerkedni fogsz vele! annyira egyértelmű. kívülről talán mindenki elkezdene tiltakozni feléd, h ne ne tedd, de úgy sem bírod ki. annyira tipikus... aztán mondjuk teszem azt, a pasi sokszor megbánt majd, de még nagy valószínűséggel akkor is azt fogod mondani, hogy te még vársz, hátha lesz változás, meg hát olyan kedves, aranyos tud lenni, hajajaj. ez fog menni, megszoksz, vagy megszöksz, ez lesz. vagy 1 hónapig, vagy több hónapig, vagy több évig. felesleges tanácsokat osztogatni...
2012. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerkedj vele még egy darabig, ha veled rendes, és őszintének tűnik, sokat tesz érted, akkor mit számít a múltja.

Van egy csomó lány, aki kb tényleg csak arra érdemes, hogy kihasználják, de ha téged szeret, akkor nem lesz ez így. persze lehet, hogy nem szeret, és csak ki akar használni, de épp ezért még előbb ismerkedjetek kicsit. :)

Sok sikert, és ne a múltat nézd, hanem a jelent, hogy most milyen! Éretlenebb korukban gyakran csinálnak meggondolatlan dolgokat az emberek, kár ez alapján dönteni.

2012. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aztán majd nézel, amikor a "barátnőd" összejön vele, helyetted... :)
2012. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó : tekintve,hogy a barátnőm az unokatesója,ezt nem tartom túl valószínűnek.
2012. okt. 22. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!