Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire érdemes lányként gondolno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemes lányként gondolnom, hogy orál közben elélvezzek? Lányok, adjatok tanácsot kérlek?

Figyelt kérdés

Többször kapok nagyon finom orális kényeztetést, és nagyon odafigyel rám a másik, semmi nem fáj ujjazás és csikló izgatás közben.

De mégse tudok elmenni, nagyon közel kerülök és rángatózni kezdek, őt meg szinte lerúgom magamról, vagy egyszerűen tovább marad rajtam de már túlingerel és nem jutok el a csúcsra.


Nem tudom mi lehet a hiba, az szokott a fejemben lenni hogy a másik túl kedves, nem fog most se menni és csalódást okozok, hogy nem érdemlem meg ezt.


Magamnak nem is tudok örömet szerezni, ha magamnak csinálom, akkor elunom.


Szóval az a kérdésem főleg ti hozzátok lányok, hogy ti mire gondoltok mi van afejetekben, mielőtt elélveztek.

Mert szerintem én akadályozom a negatív gondolatokkal... csak ugy pozitívra meg mire gondoljak.



2016. jan. 9. 15:26
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Rágörcsölsz. Pont ez az,hogy semmire se kéne gondolnod,hanem csak átadni magad a dolognak.


Bocs,hogy nem lányként válaszoltam.

2016. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Két bajod van. Az egyik, hogy magadnak sem tudsz örömet szerezni. Emiatt nem fejlődött ki az orgazmuskészséged.


[link]


[link]


A másik a negatív hondilatok. Egy erotikus masszázs közben el tudnál lazulni. Ha megy mellette kellemes nyugtató zene akkor tudsz szép dolgokra gondolni.

2016. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Semmi gond, igazából minden választ szívesen fogadok:)

De értelemszerűen a lányok éreznek és gondolnak elélvezés előtt valahogy, ennek megvan ezek szerint a módja. És ilyen szempontból egy fiú csak közelítőleg tudná megmondani mire jó ha gondolok.


De értékelem ha fiúként mondja meg valamelyikőtök.

Csak szeretném már ezt letudni:) eléggé fusztráló nem csak nekem de a másiknak is :\

2016. jan. 9. 15:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De nincs lelkiismeret furdalásod, ha tudod, hogy te is jó vagy benne. Kezdd te, és utána már nyugodtan kaphatod a jutalmat :)
2016. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Pl. aki részegen csinálja,az nem sok mindenre gondol olyankor. Mondjuk egy pohár talán neked is jót tenne.

Vagy a 69. Akkor másra gondolnál.

2016. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sose voltam olyan, aki olyan feltételhez kötötte az adást, hogy el kelljen mennie. Abszolút adni szeretem, amitől ő nem lesz hibás, ha nem megy el. És amúgy sem sietünk sehova. Ez volt nálunk a baj, hogy ő viszont ezt nem viszonozta, és én szemét voltam, ha nem mentem el márpedig így utólag nem is csinálta jól meg nem is szerette adni. De ez hülye hozzáállás szerintem. Ha önzetlenül adjuk, ott meg kéne állni és nem tovább komplikálni.
2016. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Én nőként azt javasolnám, hogy tanulj meg magadnak örömet okozni, tapasztald ki, hogy mi hogyan jó és azzal a partnered dolgát is megkönnyíted.

A másik, hogy nem lehet, hogy orgazmusod van, de azt hiszed, hogy az még nem az? Gyanús, hogy már szinte lerúgod magadról a partnered annyira jó és rángatózol, majd azt érzed, hogy túlingerel és nem élvezed.

Végül pedig ne parázz rá. Közben akár fantáziálhatsz is, de az igazi az lenne ha a partnerre és a testedre fókuszálva élveznél el.

2016. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es


Nincs lelkiismeretfurdallasom abban hogy én nem adok neki jót. Mert nagyon sokat dícsér, mégha hibázok is, de kijavítja hogy mit hogyan csináljak stb. Szóval ezzel nincs baj:)

Lelkiismeretfurdallás az annyira jelenik ment, mint ahogy fentebb is írtam, hogy annyira édesen finoman csinálja, és mégse megy nekem, és szégyellem magam hogy nem vagyok az aki elélvez tőle, miközben tuti hogy más lánynak sikerülne és az neki is jól esne ha ezt megadhatná nekem, mint férfi.


5-ös

69 nél arra koncentrálok, hogy neki mit adok, és így kevésbé tudom élvezni, így is élvezem, csak kevésbé lazulok el, főleg hogy legtöbbször én vagyok felül.

Alkoholra is gondoltunk már, csak attól azért tartok mert akkor lehet még annyira se érezném a dolgokat, mert eltompulok.


De legközelebb akkor kipróbáljuk egy pohár borral:)



6-os

Értelek és igazad van. És a másik is azt mondja, hogy csak élvezzem és nem verseny, meg tervutasításos rendszer hogy már pedig el kell érni.

De még se megy, ezek a gondolatok forognak a fejemben, a legutóbb is.



Köszönöm az eddigi válaszaitokat:)

Értékelem őket zöld kézzel:) és igyekszem beépíteni fejben, hogy megoldjuk:)

2016. jan. 9. 15:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy hiába vagy fejben ott ha az orgazmuskészséged nem alakult ki akkor sose lesz vele orgazmusod.
2016. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

7-es,


Milyen technikával érdemes kitapasztalni? Mert amikor magamhoz nyúlok az untat. Babzsákkal vagy párnával szoktam ránehezedve, de az csak kellemes érzés, még nem jutottam el azzal a csúcsra és a végén el is fáradok.


Csiklót meg a hüvelyem próbáltam ingerelni de elunom és fárasztó, és az ujjaim is kisebbek mint a másiknak :\

Eszközt meg azért nem akarok használni, mert félek, hogy akkor azt szokom meg, és így a másikat helyettesítem érzésre.


Amúgy már életemben sikerült elélveznem egyszer, de akkor egy másik partnerem volt, és nagyon agresszív volt velem, legelső hozzámnyúlás volt életemben és a legagresszívabb, fájt is, de elélveztem sorozatban. De azóta egyszer se, senki mással.

2016. jan. 9. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!