Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-ben mennyire elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-ben mennyire elfogadott és hogyan kezelik a szűz lányokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szénné pofozzák a farkukkal kezdésnek őket. :)
2016. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
89%
Nem merész picit ezzel kezdeni?:D
2016. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szexuális tapasztalattal ne kezdj bele
2016. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szűz voltam, a barátom meg a bdsm-et szerette... Nekem borzalmasan fájt
2016. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Az előző barátnőm még szűz volt és a bdsm-re izgult... az elsőt szerette volna úgy h kikötözöm...

De én (pedig én is bírom a bdsm-et) nagy nehezen lebeszéltem a kis tervéről.... mert igencsak fel volt már spannolva és mondhatni durva dolgokra vágyott... amit első alkalmomra sztem nehéz lett volna megemészteni.


Végül egy selyemszalaggal kötöztem ki gyengéden kezelésbe vettem orálisan aztán jöhetett az aktus ami hát igencsak fájt neki.. még jó h nem durván csináltam ahogy kérte... aztán el is oldoztam...

szóval első alkalommal sztem fölösleges... majd ha már túl vagy az első pár alkalmon és tudod mire vágysz, ismered a tested, meg a másik személyt... akkor lesz izgalmas, és kellemes a bdsm...

2016. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj és megmutatom
2016. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki bdsm-ezik, még lehet szűz.

A barátnőmet nagyon izgatta a dolog, szóval rendszeresen űzzük azóta is.

Előbb volt elverve a feneke, kikötözve, minthogy elvesztette volna a szüzességét.

2016. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!