Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség szex és szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség szex és szeretkezés között?

Figyelt kérdés
Szexeltem már sokszor, de nem tudom milyen az, ha szeretkezik az ember nem csak dug. Erre lennék kíváncsi, hogy milyen a szeretkezés.
2016. jan. 10. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2016. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%

hosszabb

mélyebb

teljesebb

a partnerrel törődsz nem magaddal

megkockáztatom,hogy nagyobb orgazmussal jár,,,,de hogy másmilyennel az viszont biztos

2016. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Értelmes, a partner az első. És ez kölcsönös.
2016. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként azt tudnám mondani, hogy a szex az, amikor az ösztön vezérel. Mind a ketten akarjátok egymást és hevesen estek egymásnak. A szeretkezés véleményem szerint a forró, erotikától túlfűtött szex, amelyet nem az ösztön, hanem az érzelem viszi előre.


Persze ez csak az én véleményem!

33/F

2016. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezeket értem.

Konkrétumokra lennék igazán kíváncsi.:)

Pl: csókok, ölelések száma, pózok, az aktus ideje..stb

Vagy két sztori: 1 sima szex és 1 szeretkezés

2016. jan. 10. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
A sexelni a szeretővel vagy egy éjszakás kalandban szoktak. Szeretkezésben meg vannak érzelmek is a partner iránt.
2016. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt hittem normális kérdés!

Nem tudtam hogy a KSH-nak dolgozol!

2016. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

olvass el néhány tankönyvet...

de jobb lenne, ha gyakorlati tapasztalatot gyűjtenél. ne itt.


borzalom, hová jutunk...

2016. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

A szeretkezésnél ugyebár vannak érzelmek és sokkal magával ragadóbb.Én szeretkezésnél szinte önkívületi állapotba kerülök:D Több a puszi,csók,ölelés és az egész sokkal szenvedélyesebb és eszméletlenül jó érezni a másik testét,az illatát...

Sima szexnél,tehát érzelmek nélkülinél,mondjuk egyéjszakásnál nincs meg ez az érzés,az is lehet nagyon izgalmas és vadító,de semmi több.Ott tényleg csak szexuális izgalom van,semmi plusz.

De a legjobb lesz,ha magadnak tapasztalod meg:)

20N

2016. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%

Ezek szavak. Annyit jelentenek, amennyit belemagyarázol magadnak. Ha én szexelek a nejemmel, vagy közösülök, vagy szeretkezek, vagy dugok, vagy megqrom, vagy széjjelb*szom, nekünk az ugyan az. Számomra ez csak megfogalmazási stílus kérdése.


Ha a szex érzelem mentes, azt mondom: érzelem mentes szex. Érzelem mentes dugás. De nem használom rá, hogy szeretkezés - ez mondjuk igaz.

2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!