Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék leállni vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leállni vele?

Figyelt kérdés

kb 10 éve majdnem ,hogy napi szinten maszturbálok, már többször próbáltam leállni, hosszabb ideig(több nap, akár 1 hét) csak akkor tudtam leállni amikor barátnőm volt. Sokan írják, hogy természetes dolog a maszturbálás, de ez már függőség, ha meglátok egy szép csajt pl buszon hazamegyek és egyből rárántok. A péniszem az idő során láthatóan görbült bal oldalra, szex közben nem tudok elmenni. És ami most egy nagyon nagy probléma, hogy vizsgaidőszakon vagyok és itthon vagyok egész nap egyedül. Amikor suliban vagyok vagy dolgoztam akkor kibirom sokkal jobban érzem magam. Mostanság reggel nem kell felkelni és 10-11 óráig játszok magammal. Nem tudom mit csináljak, egyáltalán tanulni sem tudok max fél óra után rámjön ez a késztetés. És ezen kivül erős jellemnek tartom magam, ősszel elhatároztam, hogy nem iszok colát és azóta nem ittam, alkoholt 2 hónapig nem ittam szilveszterig, kaparós sorsjegy vásárlása, cigaretta, tehát csomó minden aminek ellen tudok állni, de ez teljesen más, ha merevedésem van akkor vége nem bírok ellenállni. Rengeteg problémám van vele :(

A válaszokat és a segitséget előre is köszönöm :)



2016. jan. 10. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt csak magadnak tudod megoldani. Azt írod, akarat erős vagy. Akkor rajta, hanyagold. Legjobb megoldás, ha keresel egy barátnőt.

Attól hogy rárántol, nem görbül el egyébként.

2016. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sokan írják hogy nem görbül, de én látom/érzem ,hogy görbébb persze nem úgy hogy ma egyenes holnap görbe hanem emlékszem 2008-2010 ben még viszonylag egyenes volt
2016. jan. 10. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel felkelsz, kivered, és indulhat a tanulás!

Kewress barátnőt! A farkad hajtsd a gatyában a másik oldalra!

2016. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!