Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolnak melegnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak melegnek, mikor csak irigységből bámulom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Soha nem volt sikerem a csajoknál, de szexeltem már nővel és tudom, hogy BIZTOSAN hozzájuk vonzódom.


Mégis irigykedve, csillogó szemekkel képes vagyok megbámulni egy jóképű, jó testű férfit, de semmi szexuális nincs benne. Ugyanúgy, vágyakozva bámulom, mint a szomszéd Ferrariját vagy a egyik ismerős medencés villáját.


De mivel egy élő emberről van szó, nem egy tárgyról, furának tűnik és azt hihetik, hogy valójában rájuk izgultam, pedig igazából csak a külsejükre. És arra sem ÚGY hanem inkább úgy, hogy ha létezne ilyen képesség a valóságban, akkor belebújna a lelkem a testükbe és azzal csajoznék.


Mi bajom lehet? Tényleg nem vagyok meleg.



2016. jan. 11. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert senki nem lát Beléd...
2016. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megvalaszoltad a kerdesed. Ha csillogos szemekkel bamulod a ferfiakat, akkor melegnek tunsz. Inkabb ne bamuld oket :)
2016. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hetero férfiak is meg tudják állapítani ki a helyes ahogyan a heteró nők is meg tudják állapítani, hogy ki a jó csaj

csak a nők meg is jegyzik, hogy hú de szép lány stb...

a férfiaknál meg ezek a berögződött dolgok vannak még meg a férfi büszkeség, hogy fuuu buz-i vagy tesó mi az hogy helyes menjmáááá

de ha csillogó szemekkel bámulod őket ne csodálkozz h ratyinak néznek... hisz senki se gondolatolvasó, h most ezt miért csinálod... vess rájuk egy pillantást és kész

2016. jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!