Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érdemes megszólítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes megszólítani a vadidegen lányokat?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk... megyek az utcán, a túloldalon meglátok egy szép csajt. Hogy menjek oda hozzá? Nem tudom, hogy épp a barátjához megy-e vagy épp onnan megy haza.... vagy csak simán belefuthtaok olyanba, hogy igyekszik valahová, teljesen elvan magában mert megbukott az uv-n... bármi lehet.

Így azért nagyon nehéz...

Nem kezdtem az ismerkedest, 30 vagyok. Mivel igy meg soha nem ismerkedtem ( mindig sulibol, munkahelyrol, barati tarsasagbol voltak baratnoim), fogalmam sincs hogy megy ez.


2016. jan. 12. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem ma kezdtem
2016. jan. 12. 14:52
 2/6 CptTomato ***** válasza:

Kissé túlgondolod a dolgot....ennyi erővel arra mért nem gondolsz hogy tömeg gyilkos?!


Simán oda mész és megkérded hogy valamilyen találkára beválallkozna-e ha pasija van nemet mond ha nem tetszel neki nemet mond... amúgy meg jó eséllyel megtudtok egy radnit beszélni.

2016. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Legyél figyelmes a környezetedre. Ha a lány rohan valahova feltehetőleg, kevésbé lesz vevő rád. Ha úgy járkál mint aki elveszett és nézelődik lehet turista. stb. Ha felmérted a helyzetet, igazából mindegy mit mondasz, inkább az számít, hogy szemkontaktus legyen és őszinte legyél. Mondj valami egyedit neki. Ne a sablon szia jól nézel ki dumát.:D Utána érdemes a világ legunalmasabb témáiról beszélni, hogy lássa nem vagy hasfelmetsző. Ha van lehetőséged azonnal hívd el "randira" nagyobb eséllyel keres majd mintha csak elkéred a számát. Legyél nyitott és kíváncsi.
2016. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Par perce volt egy ugyanilyen kérdés nézd meg a válaszokat, írtam en is hozza.

Nem fogok hazudni, simán lehet barátja, simán lehet rossz napja, simán lehet csak éppen olyan pillanata, hogy visszautasít. Nah es? Nem tehetsz róla, hogy egy olyan lehetőséget hagyott ki az életéből, amit lehet soha nem jön el ujra. Ez nem neked szól, hiszen meg sem ismert. De igen nehéz, ez az oka, hogy nem mindenki tudja kezelni a visszautasitasokat.

2016. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki ma?
2016. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te 30 évesen az itteni tini gyerekektől vársz tanácsot? Orvos mikor látott utoljára?
2016. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!