Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem ha aláznak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem ha aláznak szex közbe és ha uralkodnak a testem felett. De?

Figyelt kérdés

De a párom elég béna ebben.

Tudtok ajánlani vmi honlapot vagy valamit ahol kicsit fejleszheti magát.

(Nem szürke ötven árnyalatàra gondolok)

Kicsit komolyabbat keresek.


2016. jan. 12. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress mást, Cicalány.
2016. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajna az a baj, hogy erre születni kell kicsit.. ha valaki abszolút antitalentum, annak nehéz belejönni. ha gondolod írj, megpróbálok segíteni.
2016. jan. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit akarsz és gyakoroljatok együtt.
2016. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is ezt a stílust szeretem a szexben, és elég nagy nehézség, ha a partnerednek nem ez jön be :/ volt már ilyen barátom (igazából többnek nem jött be, mint akinek tetszett) és csinálta a kedvemért, de érezni lehet, hogy nem az igazi. az igazi élvezethez az is kell, hogy érezzem, ő is ezt akarja, hogy nem megjátssza, hanem tényleg irányít, kihasználja a testem, megaláz...


bocsi, de szerintem ha szereted őt, akkor nyugodj bele, hogy a bdsmes hajlamaidat nem fogod tudni kielégíteni, vagy keress mást.. :/

2016. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát otthagyni nem akarom.

Szegény tényleg pròbálkozik...

Testi adottságai is megvannak hozzá.

Csak látom sajnos h nem élvezi igazán :/

Persze elmondom h mit szetetnék és megbeszéljük neki mi fér dele.

De hát nem az igazi...

2016. jan. 12. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
A baj, hha nem tudja mit is csináljon, akkor egyrészt lagymatag, vagy túl lő a célon, y akkor durva. Megver... 😞 nem tudja mi az ami izgat, kéjes, s mi ami már csak fájdalom....
2016. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az amit kértél tőle és nem csinálja meg, vagy nem jól csinálja? Mit kell érteni az alatt hogy béna?


Ha csak béna lenne, azon lehetne valahogy segíteni. Inkább az a baj hogy látod hogy nem élvezi, ergo különbözőek vagytok szexuálisan, más az igényetek, az meg sosem vezet jóra hosszú távon. Gondolom ő meg gyengéd szexet akarna ahol még kis paskolás vagy hajhúzás sincs, na látod azt meg te nem élveznéd..

2016. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!