Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy egyre inkább a lányok/nők uralkodnak ebben az országban? Nem kéne ezen változtatni? Mi lesz ennek így a vége?

Figyelt kérdés
Már a legjobb pasiknak is meg kell alázkodniuk a rondák előtt, ha szeretnének valamit. Régen a nőknek semmilyen szava nem lehetett. Vannak olyan helyek, ahol a mai napig nincs is.

2015. márc. 23. 14:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
20%
Az egy jo hely
2015. márc. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

Azert alazkodnak meg a ferfiak, mert nem tudnak tisztesseges kiallni magukert... en nem szivesen nyomnam el amnoket amugy... szeretem a noket, nekem nem fer bele, hogx elnyomjammoket...

bar nem is nyomnak el a nok..

2015. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
21%
Pont hogy a pasik rontják el a világot..
2015. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
68%

Bar nagyjabol ertem mire gondolsz, de nem..

a ferfiak nem udvarolnak mar rendesen... nem lovagok, nem odaadok... es a nok sem szoktak ezt meg, ezert provokalnak.... igen, kovetelesnek tunik, de bazeg, a mai ferfiak a dugasig jutnak el, keptelenek udvarolni... es ha a ferfi nem lovag, akkor a lany sem tud kiralykisasszony lenni, es felborul az egesz..

en azt latom, hogy a ferfiak nem szeretik ugy a noket, mint regen... persze az sem volt jo, hogy a nonek a konyhaban a helye, de azert meg tiszteltek a noket, manapsag meg nincsmilyenrol szo.... ha megnezed az oldalon a kerdeseket lathatod, hogy a ferfinak fogalma sincs a no gondolatairol, es szerintem ez hiba!

F21

2015. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Magyarország kifejezetten siralmasan áll női politikusok, hatalmi pozícióban álló nők mennyiségének tekintetében. És aki ilyen helyzetben is van, arról sem éppen a legpozitívabbak a vélemények, nem valószínű, hogy tényleg ő(k) irányítanák az ország adott ügyeit. Gyalázatos.


Amiről te beszélsz, az a férfiak töketlensége. Megalázkodni? Miért? Mire gondolsz? Elhívja randizni és törődik vele, ezt érted ezalatt? Hű, micsoda megalázkodás. Intelligens férfi ezt anélkül is megteszi, hogy a szociális norma erre kényszerítené. Csak azok alázkodnak meg nő előtt, akik nem tudnak semmit adni nekik, de azért remélik, a szánalomra alapozva bejöhet egy-két kósza numera. Ha a pasik pl nem a szexre hajtanának sok esetben, talán a nők is hajlandóbbak lennének kevésbé bizalmatlanok lenni.

2015. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
58%
Nézd versenyképesebb férfiaknak tetszik a mostani rendszer, az hogy a nők saját akaratuk szerint választanak pasast maguknak, és hogy már nem tartogatják magukat az esküvőig (még 1970-es években is vidéken rendesebb lányok szűzen mentek férjhez).
2015. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
31%
Igen, Keleten sokan szenvednek kisp.csszindrómában, amiért elnyomják a nőket, mert amúgy meg valakin le kell verni azt, hogy értéktelenek. Az a társadalom végtelenül szomorú és szánalmas.
2015. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
69%
csekkold a privilégiumodat
2015. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
36%
Manapság a kedvesség, a lovagiasság, a tisztelet, a gavallér attitűd, az odafigyelés, a hűség, az önzetlenség, a segítőkészség, az empátia már nem tartozik az előnyös férfitulajdonságok közé, valamint az sem, ha valaki nyugodt, egyszerű, szerény életmódot él, mert a nők szerint abban nincs semmi izgalom. Ami régen, több évtizede pozitívumnak számított egy férfiban, ma már inkább hátrány. Jönnek a nők folyton a sablonos dumáikkal, hogy határozott, céltudatos férfira vágynak, ám csak egy átlátszó, megvezető képmutatás, mert a nők kivétel nélkül a legjobb férfit akarják. Pl. egy cégnél körülugrálják a cégvezetőt, ha annál nem befutók, akkor a sorban a másodikat akarják, aztán ha nála sem nyerőek a nők, akkor rangsorban a harmadik, negyedik s a többi férfi "tetszik meg" nekik. Ami a magyar nőket illeti, konkrétan okádhatnékom van az undorító hazudozásaikból, a manipulatív képmutatásaikból, és a többi szanalmas mocskosságukból, amikre ezek képesek. Felvilágosult magyar ember örökre megjegyzi a szabályt: magyar nővel nem érdemes még egy félmondatra sem leállni ismerkedési célzattal sem, mert a magyar nő akkor is hazudik, amikor kérdez.
2015. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
38%
9-es válaszoló maximálisan jól leírta a valóságot...
2015. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!