Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csajt az előző barátai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajt az előző barátai kihasználták, akkor ha én normális lennék vele, ő használna ki engem?

Figyelt kérdés
Vagy hamar megunna?
2016. jan. 12. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs altalanos valasz. Van akit egyszer kihasznalnak es azzal tolti a hatralevo eletet hogy bosszut alljona vilagon. Van aki meg tovabblep.
2016. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel ez fog történni. Oka van annak, hogy ilyen parasztokat vonzott be. A sérelmeit pedig le fogja vezetni akár tudatalatt is. Ne akarj a megmentője lenni.
2016. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Engem is kihasználtak. És én is bosszúból kifogom használni az összes pasit.

Elveszem tőle a szexet utána mehet arta amerra akar. Ennyi

2016. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy elveszed a szexet?
2016. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne hogy veszed el valakitol a szexet? Leharapod neki vagy mire keszulsz?
2016. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lefekszek vele aztán mehet a dolgára ennyi nem leszek szerelmes belé
2016. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem minden nő egyforma, másként viseli, viselkedik mindenki. Attól is függ, mennyire figyelmes és normális vele a férfi.

Olyan is van, akinek lelkileg bajt okoz, így nehezen nyílik meg, és bizalmatlan.

Aki buta, az valószínűleg kihasználja, megeshet. De arról nem tehet az új barátja hogy, a régiek kihasználták.

2016. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Lefekszek vele aztán mehet a dolgára ennyi nem leszek szerelmes belé"


Fogadjunk hogy nem az eszedert jottek ossze veled :D

2016. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gratlálok!


Még egy féreggel több a világban :) Olyan vagytok tényleg...mert a férgek szaporodnak így osztódással... elválnak az útjaitok és láss csodát, már mind a ketten egyformán mocskok vagytok a többi még nem féreggel szemben!!!


24/f

2016. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-masnak írtam!
2016. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!