Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kulonbseg szerelmes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg szerelmes szex es dugas kozott? Melyik milyen?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerelmes szex erzeki. A dugas vad. Vagy nem jelent semmi eppen. Csak mondjuk ket jobarat szexkapcsolata.
2016. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex átfogó kategória. Szexen belül van


Szerelmeskedés

Szeretkezés

Dugás

Kefélés

B a szás


Mindegyiket lehet szerelmesen.

Nem szerelmesen is lehet mindegyiket, csak az elő kettőt nehezebb eljátszani meg minek.

2016. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok
2016. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes kérdés, nekem az elmúlt két napban mindkettőben részem volt :)


Tegnap este az első kapott helyet. Eleve van egy 15-30 perces érzéki, egyre vaduló, de nem túl vad előjáték, simogatással, csókokkal, becézgetéssel, egymás vetkőztetésével... a nemi szervek eleve csak akkor jönnek számításba, amikor a lány már csurog. Az orális szex is szerepet kap (bár nem feltétlenül mindig), de az se gágogós mélytorok kontra dinnyezabálás, hanem lassú, játékos, inkább az a célja, hogy húzzuk a másik agyát. A szex sokkal intenzívebb, könnyebb (és érdemesebb) elnyújtani, HA egyik félnek sincs ejakulációs/orgazmuszavara. Az orgazmus egy óriási robbanás, és szinte jobban élvezed a másikét, mint a sajátodat. Kutyapóznak helye nincs, legalábbis szerintem. Fontos, hogy lássátok egymás arcát.


A dugásban ma volt részem: természetesen itt is van előjáték, mert a nedvesedés nem megy hipp-hopp, de jóval kevesebb. Heves csókolózás, hangos nyögések és sóhajok. A szex vad, hangos, és ha jól csinálja a pasi, akkor a nő imádni fogja, ha jó keményen megdöngetik, no persze ennek sem arról kell szólnia, hogy ész nélkül kikúrod szerencsétlen csajból a lelket, fontos a jó mozgás, és az arra való odafigyelés, hogy a másik is élvezze. Itt van helye a hajhúzós, asztalra dűtős, kőkemény kutyapóznak is.


A maga módján mindkettő óriási kielégüléshez vezet, DE fontos a kommunikáció, az apró jelek, amiből férfiként megtudhatod, hogy a nő melyikre is vágyik éppen akkor. Na ez az, amit egy egyéjszakás kaland nem tud biztosítani...


Remélem kimerítő voltam :P


23/F

2016. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó és ez a két esemény ugyanazzal a hölggyel volt?
2016. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanazzal, hál' Istennek :)
2016. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a cselekménysorozatban mutatkozik meg.

Az egyikben vannak érzelmek a másik célja szimplán a kölcsönös örömszerzés, orgazmus. Nem igazán lehet leírni, ezt meg kell tapasztalni. Amúgy meg össze sem hasonlítható, annak ellenére hogy mindkettő elég jó érzés, de az előbbinél mégis végig egy sokkal erőteljesebb eufórikus érzés, hogy azzal vagy akiért teljesen oda vagy. Jobb mint bármilyen drog.

2016. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs olyn yddd
2016. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!