Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor egy férfi szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi szerelmes lesz belém, nem érdekel többé! Csak játszok a férfiakkal, miért van ez?

Figyelt kérdés
Próbálgatom a határaimat, elveszek mindent és semmit nem adok cserébe. Se érzelmet, se szexet, se kedvességet. Játszom, győzök és élvezem a játékot. Szeretem ha vágynak rám, és szerelmesek belém, de ha ezt megtapasztalom, megalázom őket és tovább lépek. Mindig ilyen voltam, nem ért csalódás, melőtt még valaki ezt a választ adja.

2015. nov. 10. 22:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tehát akarsz dugni? :D
2015. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
100%

tipikus pi*sa... Elkényeztettek, mi?

Gáz vagy...

2015. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 Tííb válasza:
100%
Hát ha mèg nem dugtak meg akor azèrt de ha már meg dugtak akor nen tom.
2015. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért van, de gusztustalan vagy, tetőtől talpig. Én magam érzelmes férfi vagyok, romantikus alkat és részben a magadfajta hadnemondjammik miatt nem vágyom senkire sem...

Konkrétan akkor sem lennék vevő egy nőre, ha rám hajtana.

Kívánom, hogy az élettől sokszorosan visszakapd! ^_^ Ja várj, vissza fogod! Mert magányos maradsz Te is!

2015. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Nem. Ne küldjetek privát üzit, nem válaszolok!
2015. nov. 10. 22:51
 6/83 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak a kérdésedre válaszoljak. Mert érzelmileg éretlen személyiség vagy. Hány éves vagy, ha szabad tudnom?
2015. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg arra indulsz be, ha aláznak, mert ennek a "coming out"-nak kb. ez az eredménye :)
2015. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magányos, állandóan vannak körülöttem!

Ne aggódj romantikus lelkű emberke! 😀

Ha találkoznánk belém zúgnál, mire észrevennéd késő lenne!! 😀

2015. nov. 10. 22:54
 9/83 anonim ***** válasza:
18%
jajjj ne,azthiszem megtaláltam a régi énemet!:O énis ez voltam :D mikor megkaptam valakit már nemérdekelt..de 1x,talán utoljára..megkaptam őt,nemérdekelt,de vártam a csodára..és lám,beleszerettem..:) szerintem eljön a te időd is.
2015. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 A kérdező kommentje:

Ha aláznak?? Én alázom őket! Lepereg a vélemény rólam.

Jó volt leírni, ezt így ebben a formában, mert sokan akkor is jönnek utánam, amikor már többszörösen otthagyom vagy megalázom őket!

Néha én se értem!

2015. nov. 10. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!