Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Szamotokra terhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szamotokra terhet jelent egy szuz baratno?

Figyelt kérdés

Teher vagy nem? Vagy inkabb jobb egy tapasztalt lany baratnonek?

18/l



2016. jan. 15. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem teher, jó tanítgatni. 21/F
2016. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem teher.
2016. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Több odafigyelést,törődést, de nem terhet.
2016. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem teher.



25F

2016. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Egyszer mindent el kell kezdeni.:)

Nem nem teher!

2016. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Előny :)
2016. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

A fiúbarátaimnak kifejezetten teher...

18L

2016. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem teher!

Még előny is.

2016. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Csatlakozok a többiekhez inkább előny :)


18/F

2016. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Akkor a kiszámítható kamu gyakoris hozzászólások után "nem, sőt, előny, bár mindenki ilyen lenne" hadd mondjam el az én tapasztalataimat is.


Alapvetően nem lenne teher. Önmagában szerintem sokan túl tennék magukat azon a tényen, hogy "szűz". A vérrel sincs bajom. Ami miatt mégis szeretnék legközelebb nem szűz barátnőt, azok a gyakorlati velejárói, ami egy lányra vagy igaz lehet, vagy nem. Nem szeretném, hogy az alkalomkor olyan hűhót éljen meg, hogy most én vagy kifogástalan legyek, vagy csalódni, sértődni fog és megmarad ha valami nem tetszett neki. Együtt éljük meg és egymásért legyünk, ne pedig az legyen a mindene, hogy most szexelhet és elveszti, mert már ideje, és ezzel mostantól több lesz. Együtt éljük meg, tehát ő is vegyen részt benne, ne csak hátrafeküdjön és várja a csodát, ahonnan mindenért a pasi a felelős. Ez a "tökéletes pillanat" erőltetés nekem nem tetszik. Persze ha érett kicsit, akkor nem is úgy viselkedik, mint aki próbára teszi a "megváltóját", hanem ő is aranyos, kedves, odaadó és része a harmóniának. Továbbá, attól hogy valaki szűz, attól ne legyen még önző is, mert ilyen is van. Ha van előjáték, akkor ő se legyen olyan szende kis beforduló attól még, hogy szűz, és lehetőleg ne legyenek frusztrációi azért. Ezt nyilván nem a tehetségére értem, hanem a hozzáállására. Nekem nem kellett megtanulni odaadónak lenni és emiatt lehúzni 5 évet, hogy ezt "kitapasztaljam", olyan voltam egyből. Vannak ilyen srácok, akik viszont mindenben bénák és értetlenek, sokáig. Na én szeretem, ha egy lány sem a frigid és aszexualitásból startol a hozzáállásában.

2016. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!