Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk egy nap alatt hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk egy nap alatt hány magömlést tudtok elérni és mennyi sperma jön a harmadik negyedik ötödik magömléskor és milyen élvezetes az ötödik magömlés?

Figyelt kérdés

2016. jan. 15. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem számoltam. Volt már olyan régen hogy 1 nap kicsaptam vagy 5-6-szor. Egyre kevesebb jön ki olyankor. Szinte már csek egy csepp, hisz idő kell neki, amíg termelődik az újabb adag. Élvezetes az ötödik is, ugyan úgy, mint az első, de kicsivel rövidebb az ideje.

Attól is függ, mennyi idő telik el 1-1 rárántás között. :D

2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsore sok kb egy felespoharnyi egyszer exem lemerte. Aztan egyre kevesebb es kevesbe feher. Az elso ketto nagyon elvetes aztan egyre kevesbe az otodiket inkabb fajdalmasnak mondanam es nehezen megyek el. Ahhoz mar nagyon kitarto csaj kell
2016. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer egy nap 7szer a végére szinte csak meleg levegő jött
2016. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megesett, hogy 8-szor szeretkeztünk egy nap barátnőmmel. A végén már csak pár csepp jön ki. Viszont mindegyik lehet ugyanolyan élvezetes, mint az első.
2016. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én még nem sexeltem néha 6 is kiverem de a végén nem sok jön ki
2016. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem 1 x 11 volt a csúcs egy nap

Az utolsónál is jött még pár csepp az élvezet megvolt

A péniszem rendesen feldagadt

2017. júl. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!