Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élők, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, mennyire vagytok biztosak abban, hogy nem tudna elcsábítani egy harmadik?

Figyelt kérdés
Pld arra gondolok hogy 100 házasságból szerintem úgy 80 aki már megcsalta a párját.Lehet ez durva statisztikának számít de közel érzem a valósághoz.
2015. dec. 30. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
100%. Ha elcsábítható lennék, valami hiányozna a kapcsolatból. Akkor meg miért vagyok vele?
2015. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Soha ne mond, hogy soha...
2015. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
nyilván most mki ideírhatná, h soha, de a jövőbe senki nem lát bele. Én inkább azt mondanám, hogy törekedni fogok rá, h hűségesek tudjunk maradni egymáshoz. Az eddigi kapcsolataimban (kivéve egy tini kapcsolatot), kb 10 éve elég jól megy.
2015. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Velem már meg is történt: juhászként élek Romániában, de aztán egy forró nyári délutánon szembe jött velem egy teve...
2015. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es elég primitív agyad van.
2015. dec. 30. 09:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Már előfordult velem, hogy kapcsolatban elkezdett jelzéseket küldeni felém egy csaj, akire évek óta rá voltam állva szexuálisan. Úgy csináltam mint aki nem veszi a lapot (elég bénán). Nem tudtam volna megtenni mert a barátnőm nagyon normális velem szexuális értelemben is. Csak idegesített, hogy miért pont most jöhetne össze.
2015. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

100% el tudna csábítani.

Én meg ellen tudnék állni.


Apám mind a 6 feleségét megcsalta.... Szóval az alma és a fa.

2015. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 - humorérzék...
2015. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as apád hüvös kaszát azt -
2015. dec. 30. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz nevetni egy ilyen viccen - nem lehetsz túl derítő ember, nem lesz könnyű a párod fejét elcsavarni.
2015. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!