Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem bírják a lányok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírják a lányok a sok szexet? Napi 3-4 után már alig lehet feléleszteni őket! Pedig a szex mindig jó! Ez normális?

Figyelt kérdés
29F
2016. jan. 16. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem minden nő egyforma. Amelyik meg reggeltől estig dolgozik, az megelégszik 1-el. Már ha van rá ereje. Bár, az alvó oroszlánt is fel lehet tüzelni. :D
2016. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
vannak, akik bírják, ne általánosíts. és igen, normális, van akinek kisebb az igénye. a férfiaknál dettó ugyanez
2016. jan. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne bírnák?
2016. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Na jó, ez a kérdés egy nagy kamu. Napi 3-4 a seggem, legfeljebb a második után te is kidőlnél!
2016. jan. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Amilyet én szoktam szexelni az 2. utàn te is kidőlnél.
2016. jan. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem mindig jó pedig. :) Az első nagyon jó, a második majdnem olyan jó, a harmadik egész jó, aztán meg már minek rontsam le az élményeket? :D

Na ez azért nem mindig így van, nyilván van olyan jól felhúzott állapot, amikor mehet napi sok, de ez azért ritka. A punci egyébként is kidörzsölődhet, vagy nem nedvesedik már be annyira, és ettől nekünk az már nem olyan nagy élvezet. Orgazmus szempontjából: én 3-nál többször már nem nagyon tudok elmenni.

2016. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van, egy bizonyos mennyiség után már nem olyan jó, de van az az állapot, amikor a következőért könyörgünk :D
2016. jan. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A szex az normális!

De te nem!

2016. jan. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki milyen, találd meg azt a lányt, aki úgy gondolkodik ahogyan te. :)

Én minél többször elmegyek annál hamarabb jön a következő orgazmus. Anno amikor még szűz voltam, szétmaszturbáltam az agyam. 100orgazmusom volt kb 3 óra alatt, a végén 10mp-enként jött. A szex az más, de minden nő más. Majd megtalálod azt a partnert akivel egyezel.


23L

2016. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a 4 menet az kb. 4-6 órányi szexet jelentene. Basszus, az már felér egy részmunkaidős állással. :D Bele is döglenék. :D A napi kettő az finom, de az is csak akkor, ha nem durvultak el túlzottan a dolgok az első menetnél.

31N

2016. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!