Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Furcsa lenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Furcsa lenne, ha egyékszakás kalandnál csak óvszerben lenne hajlandó orálra a nő?

Figyelt kérdés
Most jelenleg ninxs párom és sajnos néha nem bírok már magammal és megtörténik az egyéjszakás. de nem szeretnék semmilyen fertőzést vagy netegséget elkapni. szexnél alap az óvszer ilyen esetben, de orálnál??
2016. jan. 16. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
6%

Én azt hinném hogy prostituált, mert úgy tudom ők szoktak sokszor óvszert akarni orálnál. Vagy azt hinném hogy már van fertőzése és engem akar tőlem megkímélni.

Én is kinyalnám a punciját, de anélkül hogy zacskót húznék a fejemre és azon keresztül nyalnám.


13 partnerem volt eddig az életben, közülük négy-öt aki totál alkalmi volt és sosem eggyel sem húztam óvszert orálhoz. Nem is volt még soha semmilyen nemi betegségben részem.


Ha valami cigánysoron, putris környezetben vagy utolsó suttyó-paraszt-proli diszkóban szedném össze a másikat, talán meggondolnám, de olyan lánnyal még nem volt dolgom.


Szóval nálam erősen érthetetlen lenne miért csinálod ezt.

24/F

2016. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2016. jan. 16. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nincs ezzel gond!

Én gumi párti vagyok ilyen helyzetekben.!

2016. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nők több mint 90%-a nem használ gumit alkalmi kapcsolatban szopásnál.
2016. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök logikus, nincs ezzel semmi baj.
2016. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre egyszerübb lenne egy "állandó" szexpartner,mint a sok egyéjszakás akiket nem ismersz egyáltalán. :) F
2016. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: ezt a számot honnan "szoptad"?
2016. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1# voltál teszten vagy csak te gondolod így.

Nincs mindennek tünete....

2016. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!