Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm és én elkezdtük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én elkezdtük tervezni az első szexuális kapcsolatot és óvszerben kérném a segítséget, minden johet pl. : Márka, méret, és ezekkel kapcsolatos tapasztalat is?

Figyelt kérdés
(Itt van a méret kb:15-16 centi hosszú, gyümölcsös ízeket jobban akarja mint a simát es hogy ne legyen túl vastag de túl vékony)!

2015. szept. 8. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Gumiban szeretne szopni, vagy miért kell gyümölcsös? Durex, lifestyles ultra thin. az alap méret jó lesz.
2015. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lifestyles ultrathin
2015. szept. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az első alkalomra nem túl vékony??
2015. szept. 8. 23:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Azaz hogy mind a kettőnknek ez lenne az első.
2015. szept. 8. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:

En csajkent a Durex BClose-t ajanlom. Nem tul vekony megse erzodik tulzottan es kevesbe budos mint a tobbi Durex amit probaltunk. ( Mutual pleasure, Natural meg a Long lasting pleasure voltak mar teriteken, plusz a lifestyle piros)

Nem vagyok ribi! Egy parom van, hosszutavu kapcsolat es meg csak egy eve veszitettem el :D

2015. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ucso vagyok 18/L
2015. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bazzz! Nem itt kell kérdezgetni! Hanem venni egy jó pár félét, hogy tudd hogy melyik a jó, melyikben kényelmes neked! Azzal masztizni előtte hogy már élesben ne legyen gond! Attól hogy itt hülyeséget kérdezel, nem jutsz előrébb!

És nem lesz gyümölcsös íze! Csak valami hasonló illata, hogy ne a gumiszagot érezzétek közben!

2015. szept. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lidl-ben lehet kapni Mondos márkájú óvszereket a pénztárnál és a higiéniai részen vannak kitéve. Van 12 darabos 750 forintért, gyümölcsös: 3 banán, 3 eper, 3 vanília, 3 kókusz.


Nem kell nagyon variálni.

2015. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!