Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam majd el egy lánynak, hogy 25 évesen még szűz vagyok, anélkül, hogy röhögő görcsöt kapna?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 13:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elmondod őszintén, vagy nem mondod el.

Ha normális, nem fog kiröhögni szerintem. Még lehet hogy izgatja is a dolog.

2016. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

nézd. szerintem sokkal többet számít az, hogy hogy mondod el...


ha rettenetesen szégyelled, félénken, akadozva kinyögöd neki, akkor mit vársz? a nőknek sokszor egy határozott férfi kell, nem egy kisfiú, szóval légy határozott, és ha szóba kerül, ne kertelj, mondd ki szégyenkezés nélkül.

2016. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Fiúknál ezt el lehet sunnyogni.:)

Maximum tapasztalatlannak fog tartani!

Ne mondj semmit! Tedd a dolgod és kész!

2016. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha normális nem ez számít neki, ha kiröhög akkor legalább megtudod hogy egy tuskó ringyó akit legfeljebb téglával érdemes megbaxni aztal is csak 1x jól fejbe, vagy seggre szàrazon egy karóval ;) sorry ha kicsit szokimondó voltam...
2016. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
6%
El ne mondd.
2016. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%
Nőként rohadt sértő átélni ha egy pasi hazudik arról, hogy szűz-e vagy sem, szóval inkább legyél vele őszinte mindenképpen. Ha kapcsolatban vagy és hazugsággal indítod az egészet akkor számíthatsz később bizalmatlanságra. Amúgy kizárt, hogy kinevetne, ha mégis megteszi hagyd ott nyugodtan mert az a nő semmit nem ér.
2016. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el, ha normális nem röhög ki és ítél el, ha meg megteszi akkor fel is út le is út még jól is jársz vele hogy elment mert egy felszínes liba lehetett.
2016. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%

Ja persze utolsó előtti. Mert a csajok mindent őszintén elmondanak már az elejétől fogva.

Ha elmondja a srác, hogy szűz kapásból egy vesztes szerencsétlen lesz a csaj szemében, aki elkezd kombinálni és lelép, független attól, higy a gyerek hány éves. Ezért mondtam, hogy kussoljon.

2016. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy tapasztalatlan vagy mert nem sok csaj jött még össze. Nem is tűnsz akkora lúzernek meg arra is magyarázatot ad hogy miért mész el fél perc alatt. Nem kell ezt túl lihegni. Vagy rosszlanyok.hu-n megoldják a gondod tízezeré, csak azzal se vagy sokkal előrébb.
2016. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
2016. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!