Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan mondjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam majd el egy lánynak, hogy 25 évesen még szűz vagyok, anélkül, hogy röhögő görcsöt kapna?

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 13:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
:DDD sorry nem tudtam visszatartani :D
2016. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár tuti, hogy nem vagy több 15-nél. De én vagyok a hülye, hogy kislányokkal leállok vitatkozni.
2016. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nyilván tudsz rólam mindent, ezen pár komment alapján :))
2016. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy tartós kapcsolatot akarsz-e tőle, vagy csak szexet.

Ha szexet, akkor ne mondj semmit, nem kell tudnia.


Ha komoly kapcsolatot akarsz és szeretitek egymást akkor nem fogja érdekelni. Őszintén, határozottan, szégyenkezés nélkül mondd meg neki. Nem jó egy kapcsolatot hazugsággal és titkolódzással indítani.

Ha ő az igazi és szeret, akkor nem fog kinevetni vagy elhagyni emiatt.

2016. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Egy férfi esetén a szüzesség kp annyi, hogy nincsenek bevett szokásai az ágyban. Ez egyes nőknél pozitívum, másoknál negatívum. Viszont ha valaki ezért KIRÖHÖG, az primitív.
2016. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Szerintem nem gáz, és ha igazán szeret nem fog kiröhögni :) . Én legalábbis a lány helyében nem tenném.
2016. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ez nem szent gyónás.
2016. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én több mint 25 vagyok, de egyáltalán nem aggaszt ez a kérdés.
2016. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!