Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiadják szexshopban 18 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiadják szexshopban 18 év alattinak az óvszert?

Figyelt kérdés

4 hónap múlva leszek 18.

A barátnőmmel már eljutottunk volna a dologig de mivel sose volt nálam gumi mivel nem számítottam arra hogy tényleg készen áll rá így nem vettem.

Szóval megtanultam hogy jó mindig ha készenlétben van legalább 1 a zsebemben.

És kéne vennem de nem voltam még ilyen boltban és tudni akarom hogy ennyivel 18 év alatt kiadják e?



2016. jan. 17. 01:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
óvszert nem 18 év fölött lehet csak vásárolni.
2016. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%

ott passz,de bárhol máshol simán vehetsz

tesco,dm,cba,spar,....stb stb

2016. jan. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó tanács: sose tartsd a zsebedben! Inkább pénztárcában :)
2016. jan. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 opened paradise ***** válasza:
45%
Nemzeti dohányboltban még nem vehetsz vizet. Ez ugyanilyen. Óvszert vehetsz,de abban a boltban nem vásárolhatsz elvileg.
2016. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert akarsz ezért szexshopba menni?? Ovszert kqpsz szinte minden nagy áruházban is. Pl Auchan, Tesco. Vagy kapsz a dm ben rossmanba. Ott a kutya nem kérdezi meg h hány éves vagy :D
2016. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg nem árt akkor már kettőt hordani magadnál, mert lehet, hogy azt az egyet fordítva kezded felhúzni és akkor már azt nem lehet használni, vagy bármi baja lesz.
2016. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szexshopban értenek hozzá. A nagy áruházakban meg nem fognak segíteni a választásban.
2016. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt úgy a legegyszerűbb kideríteni, hogy bemész. Elmondod, hogy óvszert keresel és mit ajánl.

De valóban kapni máshol is.

2016. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen törvény sem tiltja a szexet 18 év alattiaknak. Ha elmúltál 14, akkor kiadják, és gondolom látszik rajtad, hogy jóval 14 fölött vagy.
2016. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:

Hjaj...

Az óvszer fogamzásgátló eszköz,3 éves is vehet. Ha beszólnak,akkor panaszkönyv és megszivják.

Nem szexuális segédeszköz,amit nem vehetsz,mint pl. síkosító.

Nekik nem számít,hogy a barátnődnek fáj.

De!

Szexshopba nem mehet(ne) be 18 év alatti,mint ahogy egy dohányboltba se. Ezért írtam,vehetsz egy flakon vizet,de ilyen trafikban nem. Ugyanúgy a gumi.

2016. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!