Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csinálnátok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csinálnátok vagy csináltátok már azt hogy wgy pasinak a farkát simogattárok ruhán keresztül smárolás közben utcán vagy parkban?

Figyelt kérdés
Bejön nektek? :) élvezitek úgy mint a pasi?
2016. jan. 17. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
nem még sohasem, éás retardált dolognak tartom
2016. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Otthon igen.
2016. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Annyiszor, hogy már nem is számolom...

Élvezem a reakcióját. A tekintetét, ahogy elködösül a vágytól, a hangját, ahogy felszakad belőle egy édes sóhaj, a testét, ahogy beleremeg a gyönyörbe...

Imádom, azt a hatalmat, ami akkor a kezembe van.

2016. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
mikor még randi idószakban voltunk a párommal akkor volt ra pelda hogy parkban simogattam neki. az biztos hogy o nagyon elvezte. en mar annál inkáb mert láttam hogy megorul értem 22/L
2016. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utcán és szórakozóhelyen volt már rá példa.

Tetszik, hogy beindul tőle a másik és rám is izgatólag hat, hogy érzem ahogy keményedik a kezem alatt. De azt is élvezem, amikor a pasi tiltakozna, hogy ott helyben mégse kéne, de ténylegesen mégsem állít le és átadja magát az érzésnek.

2016. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
23%
Persze! Már a buszon is volt egyszer hogy egy fiú nagyon bejött nekem kb egy éve és ő két házzal odébb lakik azaz egy busszal mentünk haza és a busz tele volt ezért mellém kellet állnia volt egy nagy kanyar és ő véletlen eldölt és vélezlen megfogta a mellem láttam rajta higy tetszik neki ezért én megfogtam nadrágon át a farkát és az azért jó mert érzed ahoigy elkezd neki felállni. De nem jöttünk ösze eggyészakás kaland volt.
2016. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de sosem masok elott azert :D szerintem nekem meg talan jobban tetszett mint neki :D
2016. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiu vagyok de már csinálta nekem csaj parkban meg strandon is volt hogy elélveztem az nagyon ciki volt
2016. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze. Gyakorlatilag mindenhol csináltam/csinálom. Utca,szorakozóhely,otthon,étterem,strand...ottt nem szereti.
2016. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, de csal akkor, amikor a párommal volt (mielőtt összejöttünk), ilyen szexuálisan húzzuk egymás agyát, és akkir, megvártam amíg megmerevedik neki, aztán ott szoktam hagyni.

19L

2022. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!