Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarom hogy leszopjon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom hogy leszopjon, normális ez?

Figyelt kérdés
Valamiért sohasem tetszett agondolat hogy a fütykösöm a barátnőm szájában legyen. Lányok ti hogy reagálnátok arra ha a pasitok nem tartana igényt a szopásra?
2016. jan. 17. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
meleg vagy
2016. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, elég érdekesen vagy "bekötve" (fiú vagyok, nem meleg, szóval ne írjon senki)
2016. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
dobnám is egyből, látens melegnek gondolnám 23/L
2016. jan. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene ha párom se szeretné, mivel én is utálom csinálni
2016. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
rengeteg lány megalázónak tartja és nem csinálja szóval nem hiszem, hogy hátrány lesz.. ettől függetlenül fura
2016. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
fura lenne de elfogadnám ha ez neked így jó.
2016. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem ha franciáznak. Nekem mindig összemegy közbe és fáj is. Meg úgy még senki se tudta csinálni hogy elmenjek, kicsit néha élvezem, de ennyi. A női mell se izgat fel, hiába fogom meg, semmi hatással nincs rám. Fétiseim vannak, amik nagyon felizgatnak, csak kevés nő vállalja ezeket be.
2016. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de ha az csinálja, akit mindennél jobban szeretek, akkor túl megalázónak tartom számára, és közben túl keveset kap, adni akarok neki inkább. Nekem igazán nem lesz nehéz dolgom csettintésre hatalmasakat spriccelni bele a világba, neki viszont az általam komponált, mindig eredeti csoda kell, amibe annyira nem fér bele, hogy betolom a szájába. Természetesen volt is és lesz is olyan, hogy ő támadja meg, ilyenkor persze, hogy hagyom, hogy sodorjon az ár...


Összességében viszont nem akarom, hogy leszopjon. Pedig az anyja jó mindenit, nagyon tudja.

2016. jan. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#3

Szerintem a homik is cumiznak.

2016. jan. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A lányok többsége szeret cumizni csak eljátszák a kis bálkirálynőt.


Hétvégén meg mind sorba áll hogy egy csinos srácot lecumizzon.

És még nyelik is:D


Elég fura hogy nem izgat téged.


a, vagy kis fa--od van

b, van valamilyen homo vagy bi vágyad /érdeklődésed.

2016. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!