Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szerintetek kik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek kik a szexibbek: magyar, néger vagy arab srácok? Rangsoroljátok őket!

Figyelt kérdés
Fősulira járok és 2 srác a legnépszerűbb az egész suliban a csajoknál. Ők bárkit megkapnak a fősulis bulikon. Az egyik egy sportos néger srác a másik egy gazdag arab srác. Lányok imádjátok őket?
2016. jan. 18. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Attól függ,hogy néznek ki.Minden néger,arab es magyar máshogy néz ki,hogy tudnám rangsorolni?

De szerintem azert népszerűek,mert itthon különlegesnek számítanak.Nekem a négerek nem jönnek be,alapjáraton véve.Arab talán..de tényleg attól függ,hogy konkrétan hogy néznek ki:D

19L

2016. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Fősulira járok és 2 srác a legnépszerűbb az egész suliban a csajoknál."

Aha, gondolom:D

2016. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Mindegyik közül vannak ilyenek és olyanok is. Nekem volt már kb minden kontinensről párom/partnerem vagy csak randiszintű ismertségem, de nincs preferenciám, azt vettem észre, hogy a szőkék kevésbé mozgatnak meg elsőre, de ettől függetlenül szőkét csak ezért nem küldök el. A magyarok a hozzáállásuk miatt nem jönnek be általában, de külsőleg szerintem nincs velük se baj.


Szerintem az a lány, aki kifejezetten arabokra, esetleg feketékre nyomul, az vagy fetisizálja őket, vagy csak a pénzre fáj a foga, az itt tanuló araboknak meg nigériaiaknak például jellemzően sok pénzük van.

2016. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom értelmezni a kérdést. A néger meg az arab állatfaj.


S fősulis csajok többsége a testéből él. Ezek jó pénzért egy lovat is...

Más állatfaj se gond, mint látjuk.

2016. jan. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Carib tenger tersegeben elok !!!!
2016. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!