Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha félvér vagyok (félig néger...

Ha félvér vagyok (félig néger és félig magyar) akkor lesz valaha olyan aki így elfogad? :D (többi lent)

Figyelt kérdés
nem hinném hogy a "világszépe" kategóriába tartozom. Nagyon sokan bántottak már a származásom miatt ami rosszul esett. Már én is kezdek abban a hitben élni hogy nem lesz senkim. Gúnyolnak mert elég magas vagyok és vékony. Az állítólagos nagy szám miatt is. :s
2015. febr. 27. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Azért néha elmagyaráznám a szülőknek mielőtt gyereket vállalnak,hogy ne keveredjenek az emberkék,mert csak hátrányban lesz a gyerek az élete folyamán.Biztos lesz aki elfogad így is.
2015. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy nő?


Egyébként ne aggódj, mindenki tud magának párt találni.

2015. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, én kíváncsi lennék rád :)
2015. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Vica1998 ***** válasza:
Barátnak szerintem elég könnyen elfogadnának, a mi sulinkban is van aki, így van.
2015. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
eleg gaz, ha valakit a kulseje, szarmazasa miatt itelnek el. itthon, magyarorszagon nagyon parasztok az emberek, leszolnak, ha nem tartozik valaki a ''normaba''. mondanam, hogy ne foglalkozz veluk, de engem is nagyon megviselne. csak ne ragodj ilyeneken:)) szivesen megismernelek:) 15/L
2015. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne ezzel, nem ez alapján válogatom meg a barátaimat.
2015. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem,ilyen nem lesz. Törődj bele! Bár nem írtad fiu vagy e vagy leány? Mert ha fiu vagy akkór még lehet irgalmatlanúl nagy farkad és ha azt megosztod fészbukon akkór biztos lesz valakid. De ha leány vagy és nagy valagad az még mindig jó lehet. Tudod ilyen ba..szott gyorsan rázni? De nem azér vagy félvér mer cigó vagy?
2015. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jaj igen:D elfelejtettem odaírni:D. 15/L

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.:)

2015. febr. 27. 18:52
 9/16 anonim ***** válasza:

1# Szerintem, ha egyszerűen szerelmes lennél, leszarnád a rasszát. Nekem is, van egy másfél éves kisfiam, aki félvér, az apukája japán, évente kétszer hazajövünk M.O-ra és nem bántam meg. Más meg nem tilthatja meg a vegyes házasságot. Mint tudjuk, a szerelem vak.


Amúgy meg igen, biztos hogy el fognak fogadni.bszerintem ebben semmi rossz nincs, de nem igazán tudom, hogy a tiniknek odahaza milyen a szemléletmódjuk.

2015. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz!
2015. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!