Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen a jó technika...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen a jó technika az ágyban? Mi az ami nektek nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy mit értetek jó technika alatt. Azért érdekelne mert barátnőmmel most fogjuk elveszteni a szüzességünk és szeretném ha kellemes élményben lenne része, tényleg csak az érdekel hogy mi lesz a lánynak jó, úgy gondolom ebben a szitucióban én másodlagos vagyok no meg nekem jóval könnyebb elélvezni mint egy nőnek.
2016. jan. 19. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe nem jutna ilyen kérdéseket itt feltenni... Fura emberek vannak manapság.
2016. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon jártam még ezen az oldalon mire kéne számítanom? Kifejtenéd bővebben?
2016. jan. 19. 20:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre ne a technikával törődj, hanem azzal, hogy ne okozz neki fájdalmat.


Utána meg nézz utána szexpózoknak és orális technikának.

2016. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, jó dolog, hogy ennyire fontos, hogy a barátnődnek jó legyen, viszont arra készülj fel, általános tanács a szexuális életedhez: minden nő más. Mindenki másra vágyik, mindenkinek máshogy jó, és máshogy reagál a teste az ingerekre. Figyeld a saját barátnődet, beszélgessetek sokat, hogy ne legyen tabu a szexről való kommunikálás, és az se, hogy esetleg megmutassa neked majd, mit hogyan csinálj, mi esik neki jól, hogy tud könnyen elélvezni.


Egyébként én azt javaslom emellé, hogy először ne szexeljetek rögtön, hanem néhány alkalmon keresztül csak ismerkedjetek egymás testével pettingelés során. Azaz kézzel és szájjal elégítsétek ki egymást, anélkül, hogy belé hatolnál. Ennek az az előnye, hogy megismeritek egymás testét, kiderül, kinek hogy jó, megtanulhatjátok kényeztetni a másikat és eljuttatni őt a csúcsra. Így nem lesztek annyira feszültek a szex előtt sem, könnyebben el tudjátok engedni magatokat és sokkal természetesebben fogjátok tudni, mit kell csinálni.

2016. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%

A lényeg, hogy nagyon figyelj rá, légy óvatos! Izgasd fel nagyon előtte, hogy kellően nedves legyen. Óvatosan, kiicsit próbáld beledugn, kérdezd hogy fáj-e neki. Ha nem akkor óvatosan egyre beljebb.

Nekem csodálatos volt az első. Esetleg fogd meg a kezét közben, mondd neki, hogy szereted, és hogy csodaszép. Az oldja az esetleges feszültséget + a kézfogás nagyon édes.

15/L

2016. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 RRR ***** válasza:

itt keress vissza ezer és egy leírás van

a google -n is van

olvass

keress

ne légy lusta rá


és légy vele türelmes,gyengéd!!

2016. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
15 évesen nagyon tapasztalt lehetsz a szexben...:D Mármint az egyik kommenter. Hallgass az idősebbek tanácsára kérdező.
2016. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) a továbbiakban is szívesen várom a tanácsokat, az egyik válaszolónak: Most is épp keresgélek googleon;) a pettingelés sem tűnik butaságnak mint ahogy a többi válasz sem
2016. jan. 19. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%

#7 csak a kérdezőnek szerettem volna kicsit segíteni.:(

Nekem így volt jó, ez segített a feszültségoldásban.

És nem bántam meg.

2016. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!