Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt 40 feletti férfi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt 40 feletti férfi? Megírnád hogy idővel hogyan és mi változik a szexben?

Figyelt kérdés

Mármint fiatalabb korodhoz képest.


Kort is irjatok, légyszi.


2016. jan. 20. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

teljes odafigyelés, a nő minden pontjának megismerése, és az, hogy nem az aktus vagy az elélvezés okoz nekem örömet...

Géza 39

2016. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38F Az élet első felvonása tele van izgalommal,a második az, ahol már csak a lényeg számít!!! Nem számít a kor,elfogadnak olyannak amilyen vagy,és a másik örömének örülsz nem a sajátodénak. Mindent sokkal másképp élsz meg,sokkal nyitottabb vagy szex és minden téren!!!Kb. ilyen!!!
2016. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fizikailag értettem a változást.

Hosszabb, rövidebb-e a szex. Puhább-e a fegyver. Ritkábban kívánni-e, vagy bármi ilyesmi. Milyen kor az, amikor már elő szokott kerülni a kék bogyó? Milyen ennek a használata?


Persze olyan jellegű válaszokat is szívesen veszek, amik eddig jöttek.

2016. jan. 20. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

46F A szexet ugyanúgy kívánom, de más lett a fontos. A test látványa felizgat, de érzelmileg is kötődnöm kell hozzá. Mivel házas vagyok, ezt nehezen tudom elképzelni. Felállni feláll, nem érezzük, hogy puhább lenne. Az aktus hossza nem nem rövidebb, nem hosszabb, ez kettőnktől függ. Sosem szerettem a gyors meneteket. Ha készen vagyok, sokszor nem következik újabb szex, de azért az ellentétére is van példa néha.


Ami változott, az a mozgásunk. Nem vagyunk annyira fürgék, nehezebben viseljük el a bonyolult pózokat és le is szokunk róla szépen csendesen. Megvannak a bejáratott, jól ismert pózok, ezeket használjuk, nem foglalkozunk újakkal. Fáj az emberen néha sok minden, egyszer ez, máskor más. Ezek előjönnek, majd eltűnnek, és sajnos ezeket is figyelembe kell vennünk. Egy dolog viszont megmarad: egymás testének kölcsönös kívánata, és ez nagyon fontos.

2016. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!